Licytacja komornicza domu: Gliwice, Bojków, Dożynkowa

Cena wywoławcza:

317 550 zł

190 zł/m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-05-18

NIERUCHOMOŚĆ POŁOŻONA W MIEJSCOWOŚCI GLIWICE UL. DOŻYNKOWA **, POSIADA KSIĘGĘ WIECZYSTĄ PROWADZONĄ PRZEZ SĄD REJONOWY W GLIWICACH O NUMERZE: KW ***************. DZIAŁKA NR: ***/**, OBRĘB BOJKÓW, POW. DZIAŁKI: 1674 M2

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Gliwicach Robert Łukasiak

Kancelaria Komornicza nr IX w Gliwicach

Floriana 9c

44-178 Przyszowice

Sygnatura: Km 1009/25

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gliwicach Robert Łukasiak Kancelaria Komornicza nr IX w Gliwicach podaje do publicznej wiadomości, że w trybie...
Kod publikacji Adradar: AWK17 000 740
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia domu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.