Licytacja komornicza domu: Leśna, Morcinka

Cena wywoławcza:

154 666,67 zł

1 637 zł/m²
95 m² 4 pokoje
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-07-01

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA DZ.NR ***/***

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Lubaniu Anna Kuźmicka-Dudek

Kancelaria Komornicza nr I w Lubaniu

Plac Strażacki 11

59-800 Lubań

Sygnatura: Km 45/18

## OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Lubaniu Anna Kuźmicka-Dudek Kancelaria Komornicza nr I w Lubaniu podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 01.07.2026 r. o godzinie...
Kod publikacji Adradar: AWK17 272 735
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia domu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.