Licytacja komornicza domu: buski, gm. Busko-Zdrój, Nowy Folwark

Cena wywoławcza:

391 184,25 zł

2 219 zł/m²
176 m² 5 pokoi
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-05-22

DZIAŁKA NR. ** O POW. 2,06 HA

Katarzyna Blicharska Zastępca Komornika Sądowego
przy Sądzie Rejonowym w Busku - Zdroju Pawła Masalskiego
Kancelaria Komornicza nr III w Busku Zdroju
ul. Kościuszki **
28-100 Busko - Zdrój

Sygnatury: Km 239/14, Km 239/14

## OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Katarzyna Blicharska Zastępca Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Busku - Zdroju Pawła Masalskiego Kancelaria Komornicza nr III w Busku Zdroju podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w...
Kod publikacji Adradar: AWK17 078 008
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia domu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.