Licytacja komornicza domu: Skierniewice, Gajowa

Cena wywoławcza:

225 000 zł

3 979 zł/m²
57 m² 2 pokoje
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-24

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym w Skierniewicach Tomasz Czerwiński
Kancelaria Komornicza nr II w Skierniewicach
ul. Strykowska 21
96-100 Skierniewice

Sygnatura: Km 1345/23

## OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Skierniewicach Tomasz Czerwiński Kancelaria Komornicza nr II w Skierniewicach podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 24.06.2026 r. o godzinie 12:00, rozpocznie...
Kod publikacji Adradar: AWK17 244 009
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia domu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.