Licytacja komornicza działki: krakowski, gm. Liszki, Ściejowice

Cena wywoławcza:

8 550 zł

7,77 zł/m²
1 100 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-23

DZIAŁKA NR *** POŁOŻONA W MIEJSCOWOŚCI ŚCIEJOWICE, GMINA LISZKI, AKT WŁASNOŚCI ZIEMI NR AWZ4446/78

Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy w Krakowie Stanisław Nowak

Kancelaria Komornicza nr XV w Krakowie

Czyżewskiego */**
30-085 Kraków

Sygnatura: Km 108/16

## OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy w Krakowie Stanisław Nowak Kancelaria Komornicza nr XV w Krakowie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania...
Kod publikacji Adradar: AWK17 255 359
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.