Przetarg na działkę: Żywiec, Królowej Jadwigi

Cena wywoławcza:

1 216 000 zł

461 zł/m²
2 637 m²
Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żywiec
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-26

Burmistrz Miasta Żywca ogłasza

PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w Żywcu

przy ul. Królowej Jadwigi.

Przedmiot przetargu:

* Numery działek i powierzchnie:

3600/157 o powierzchni 0,0697 ha,

3600/158 o powierzchni 0,0400 ha,

3600/159 o powierzchni 0,0400 ha,

3600/160 o powierzchni 0,0509 ha,

3600/161 o powierzchni 0,0631 ha.

Jednostka ewidencyjna Żywiec, obręb Zadziele ad Moszcanica

* Księga wieczysta: BB1Z/00061672/4
* Własność: Gmina Żywiec
*...
Kod publikacji Adradar: AWK16 990 575
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 4999 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.