Przetarg na działkę: konecki, gm. Końskie, Bedlno

Cena wywoławcza:

960 zł

3,20 zł/m²
300 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-05-26

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat konecki, gmina Końskie, obręb Bedlno działka nr: 306/2 o pow. ewid. 0.0300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0300 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,0300 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1K/00007951/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
Kod publikacji Adradar: AWK17 228 953
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.