Licytacja komornicza działki: Cybinka

Cena wywoławcza:

6 960 750 zł

220 zł/m²
31 644 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-07-08

NIERUCHOMOŚĆ ZABUDOWANA ZESPOŁEM 11 BUDYNKÓW O PRZEZNACZENIU UŻYTKOWYM

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Krośnie Odrzańskim Robert Hański

Kancelaria Komornicza nr I w Krośnie Odrzańskim

ul. Matejki *

66-600 Krosno Odrzańskie

Sygnatura: Km 1953/24

## OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Krośnie Odrzańskim Robert Hański Kancelaria Komornicza nr I w Krośnie Odrzańskim podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w...
Kod publikacji Adradar: AWK17 283 405
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.