Przetarg na działkę: staszowski, gm. Szydłów, Gacki
Cena wywoławcza:
18 370 zł
11,61 zł/m²
1 582 m²
Organizator
przetargu:
KOWR
KOWR
Termin: 2026-05-25
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Oddział Terenowy w Kielcach
ogłasza IV przetarg ustny nieograniczony (licytacje)
na sprzedaż
nieruchomości wchodzących w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonych w obrębie Gacki,
gmina Szydłów, powiat staszowski, woj, świętokrzyskie.
I. PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY SĄ:
Przedmiotem sprzedaży są nieruchomości rolne, określone w wykazie podanym do publicznej wiadomości
w sposób zwyczajowo przyjęty w dniach od 12.01.2026 r. do 27.01.2026 r. opisane w poniższej tabeli:
...
Kod publikacji Adradar: AWK17 229 696
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 4999 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Zobacz także: