Przetarg na działkę: Gierałtowice, gm. Gierałtowice, gliwicki, Korfantego
Cena wywoławcza:
11 944,53 zł
12,52 zł/m²
954 m²
Organizator
przetargu:
Jastrzębska Spółka Kolejowa Sp. z o.o.
Pozostałe przetargi tego organizatora
Jastrzębska Spółka Kolejowa Sp. z o.o.
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-09-03
Jastrzębska Spółka Kolejowa Sp. z o.o. ogłasza aukcję elektroniczną na zbycie prawa użytkowania wieczystego nieruchomości obejmującego działki nr 409/3 oraz 411/3 położone w Gierałtowicach przy ul. Korfantego, pow. gliwicki, woj. Śląskie, o łącznej powierzchni 0,0954 ha.
Aukcja odbędzie się w dniu 03.09.2026 r. o godz. 12.00 za pośrednictwem platformy zakupowej Logintrade.
Szczegółowe informacje dotyczące tego ogłoszenia są dostępne pod adresem: jsk.pl/Przetargi/Nie objęte ustawą Prawo Zamówień Publicznych
Cena Wywoławcza: 9711,00 zł netto (11944,53 brutto).
Warunkiem uczestnictwa w aukcji jest wpłacenie wadium w kwocie 500,00 zł.
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5039 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5039 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
Zobacz także:
Podobne licytacje komornicze:
Podobne licytacje komornicze:
Przetarg
to doskonała okazja do nabycia
działki
poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze
zwiększonym
ryzykiem.