Licytacja komornicza działki: sieradzki, gm. Warta, Glinno

Cena wywoławcza:

7 950 zł

1,42 zł/m²
5 600 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-05-22

DZIAŁKA NR EWID. ***, OBRĘB 0012 GLINNO GM. WARTA

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Sieradzu Adam Jordan

Kancelaria Komornicza nr I w Sieradzu

Warcka ***

98-200 Sieradz

Sygnatury: GKm 57/25, Km 1229/25, GKm 50/25, GKm 69/25

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sieradzu Adam Jordan Kancelaria Komornicza nr I w Sieradzu podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 22.05.2026 r. o godz. 11:40 w Sądzie Rejonowym...
Kod publikacji Adradar: AWK17 093 926
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 4999 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.