Przetarg na działkę: buski, gm. Gnojno, Gnojno

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

37 400 zł

36,56 zł/m²
1 023 m²
Organizator przetargu:
Urząd Gminy Gnojno
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-08

WÓJT GMINY GNOJNO

Ogłasza IIl ustny przetarg nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Gnojno

Położenie nieruchomości:
Obręb Gnojno, Gmina Gnojno
Nr działki, księgi wieczystej i powierzchnia działki:
Działka nr. ewid. 675/147 o powierzchni 0,1023 ha, rodzaj użytku RIV, księga wieczysta Nr K11B/00030726/1
Opis nieruchomości i sposób zagospodarowania:
Działka gruntowa niezabudowana, posiada kształt zbliżony do prostokąta ze spadkiem w kierunku
południowym, porośnięta roślinnością trawiastą, zmeliorowana, posiadająca dostęp do nowo wydzielonej
drogi o nr ewid. 675/158. W granicach działki przebiega infrastruktura podziemnych zbieraczy drenarskich.
Działka z trzech stron sąsiaduje z działkami niezabudowanymi. Działka nie posiada uzbrojenia technicznego.
W dalszym sąsiedztwie sieć energetyczna, sieć wodociągowa i kanalizacja sanitarna oraz zabudowa
mieszkaniowa i przemysłowa. Dojazd do działki drogą asfaltową i gruntową.
Przeznaczenie działki w M.P.Z.P Gminy Gnojno:
Nieruchomość położona na terenie dla którego nie ma sporządzonego obowiązującego miejscowego planu
zagospodarowania przestrzennego. W,Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania
przestrzennego" zatwierdzonym Uchwałą Nr XXI/110/2005 Rady Gminy w Gnojnie z dnia 30 marca 2005r. -
działka leży na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.
Cena nieruchomości:
Cena wywoławcza nieruchomości gruntowej -37.400,00 zł netto, wadium -3.700,00 zł