Przetarg na działkę: Knurów

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

34 087 000 zł

213 zł/m²
160 234 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-02-13

nieruchomość nierolna, niezabudowana- szczegóły w załączniku poniżej
Kod publikacji Adradar: AWK16 755 160
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 4999 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.