Przetarg na działkę: Wrocław, Kowale, Grajewska
ARCHIWALNE
Cena wywoławcza:
240 000 zł
370 zł/m²
649 m²
Organizator
przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Pozostałe przetargi tego organizatora
Urząd Miasta Wrocław
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-03-31
PREZYDENT WROCŁAWIA
ogłasza
trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej
niezabudowanej, położonej we Wrocławiu przy:
ul. Grajewskiej;
obręb: Kowale, AM-13, dz. nr 34/1;
GPS: 51.12850 N, 17.10325 E;
pow. nieruchomości: 649 m2;
KW nr WR1K/00386962/0;
Opis nieruchomości: niezabudowana.
Przeznaczenie nieruchomości zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP): handel detaliczny małopowierzchniowy A, gastronomia, obiekty upowszechniania kultury, wystawy i ekspozycje, pracownie artystyczne, poradnie medyczne, pracownie medyczne, obiekty hotelowe, biura, usługi drobne, zakłady lecznicze dla zwierząt, zieleń rekreacyjna, terenowe urządzenia sportowe.
CENA WYWOŁAWCZA: 240 000,00 ZŁ; WADIUM: 20 000,00 ZŁ;
Sprzedaż nastąpi za cenę osiągniętą w przetargu, powiększoną o podatek VAT.
Wadium uczestnicy przetargu powinni wpłacić najpóźniej do dnia 24 marca 2026 r.
na konto: Gmina Wrocław, pl. Nowy Targ 1-8, 50-141 Wrocław - nr 36 1020 5226 0000 6302 0417 7655. Datą dokonania wpłaty wadium jest data uznania rachunku bankowego Gminy.
Przetarg odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia, pl. Nowy Targ 1-8 w sali 215
o godz. 1000 dnia 31 marca 2026 r.
Kod publikacji Adradar: AWK16 842 753
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar