Przetarg na działkę: Mieroszów, Kościelna

Cena wywoławcza:

12 600 zł

238 zł/m²
53 m²
Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Mieroszów
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-26

BURMISTRZ MIEROSZOWA
ogłasza przetargi na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych

2. V przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej bez zabudowań
położonej przy ul. Kościelnej w obrębie Mieroszów 1, składającej się z działek nr 395/13 i nr 395/14
o łącznej powierzchni 0,0053 ha.
Opis nieruchomości :
- działka nr 395/13 – o powierzchni 0,0027 ha, użytek gruntowy Bp, Księga wieczysta
nr SW1W/00022880/1
- działka nr 395/14 – o powierzchni 0,0026 ha, użytek gruntowy Bp, Księga wieczysta
nr SW1W/00022880/1
Działki niezabudowane i aktualnie stanowią niezagospodarowany grunt pozostawiony bez...
Kod publikacji Adradar: AWK17 136 017
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.