Przetarg na działkę: radomski, gm. Zakrzew, Nieczatów
ARCHIWALNE
Cena wywoławcza:
1 146 000 zł
84,89 zł/m²
13 500 m²
Organizator
przetargu:
Urząd Gminy Zakrzew, pow. radomski, woj. mazowieckie
Pozostałe przetargi tego organizatora
Urząd Gminy Zakrzew, pow. radomski, woj. mazowieckie
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-03-27
Wójt Gminy Zakrzew
ogłasza pisemny przetarg nieograniczony na sprzedaż:
nieruchomości położonej w miejscowości Nieczatów działka nr ew. 208 o powierzchni 0,7300 ha, działka nr ew. 215 o powierzchni 0,6200 ha,
Cena wywoławcza za obydwie nieruchomości to : 1.146.000,00 zł (netto)
_Zbycie gruntu podlega opodatkowaniu podatkiem od towarów i usług w wysokości 23% na podstawie art. 5 ust. 1 pkt 1 oraz art. 2 ust.22 oraz art. 7 ust.1 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług._
Nieruchomości posiadają urządzoną Księgę Wieczystą o nr RA1R/00026062/4. Nieruchomości będące przedmiotem sprzedaży nie są obciążone.
Nieruchomość gruntowa, tj. działka nr 208 jest niezabudowana. Przedmiotowa nieruchomość jest porośnięta samosiejkami drzew i krzewów oraz roślinnością trawiastą. Ma kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach około 26 m x 281 m (pomiar orientacyjny). Dojazd do nieruchomości asfaltową ulicą Prostą, a następnie drogą polną. Nieruchomość nie jest wyposażona w urządzenia infrastruktury technicznej. Nieruchomość posiada dostęp do sieci elektroenergetycznej w odległości około 35 m od strony południowo – wschodniej.
Nieruchomość gruntowa, tj. działka nr 215 jest niezabudowana. Przedmiotowa nieruchomość jest porośnięta samosiejkami drzew i krzewów oraz roślinnością trawiastą. Ma kształt trapezu o wymiarach około 32 m x 181 m x 57 m x 228 m. Dojazd do nieruchomości droga polną. Nieruchomość nie jest wyposażona w urządzenia infrastruktury technicznej. Nieruchomość posiada dostęp do sieci elektroenergetycznej od strony południowego boku.