Licytacja komornicza działki: wieluński, gm. Ostrówek, Ostrówek

Cena wywoławcza:

18 450 zł

5,99 zł/m²
3 082 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-15

DZIAŁKA LEŚNA NIEZABUDOWANA

Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym w Wieluniu Dariusz Korpowski
Kancelaria Komornicza nr II w Pajęcznie
Paderewskiego ***,
98-330 Pajęczno

Sygnatura: Km 516/24

## OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wieluniu Dariusz Korpowski Kancelaria Komornicza nr II w Pajęcznie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 15.06.2026 r. o godzinie 09:00, rozpocznie się pierwsza...
Kod publikacji Adradar: AWK17 266 253
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.