Licytacja komornicza działki: Prusicko, gm. Nowa Brzeźnica, pajęczański


Cena wywoławcza:

11 900 zł

4,58 zł/m²
2 598 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-09-25

NIEZABUDOWANA DZIAŁKA ****

Zastępca Hanny Pagacz Komornika Sądowego

przy Sądzie Rejonowym w Wieluniu Marcin Włodarczyk-Działkowski

Kancelaria Komornicza nr III w Wieluniu

Andrzeja Struga *

98-300 Wieluń

Sygnatury: Kmp 27/17, Kmp 27/17, Kmp 32/17, Km 1208/18

## OBWIESZCZENIE O DRUGIEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Zastępca Hanny Pagacz Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Wieluniu Marcin Włodarczyk-Działkowski Kancelaria Komornicza nr III w Wieluniu podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania...
Kod publikacji Adradar: AWK17 768 378
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar


Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5038 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.


Aukcja to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.