Przetarg na działkę: lidzbarski, gm. Lidzbark Warmiński, Rogóż

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

45 000 zł

31,60 zł/m²
1 424 m²
Organizator przetargu:
Urząd Gminy Lidzbark Warmiński
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-03-26

WÓJT GMINY
Lidzbark Warmiński
ogłasza piąty przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości położonej w obrębie Rogóż.

Niezabudowana działka oznaczona numerem ewidencyjnym 3024/15 o pow. 0,1424 ha. Kształt działki regularny. Ukształtowanie terenu ze spadkiem w kierunku drogi krajowej. Działka niezagospodarowana, nieogrodzona, porośnięta trawą. Posiada dogodne warunki do zagospodarowania i użytkowania jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Dojazd do nieruchomości drogą o nawierzchni gruntowej dobrze utrzymanej. Działka posiada możliwość podłączenia podstawowej infrastruktury komunalnej.

Cena wywoławcza 45.000,00 zł + VAT. Wadium 4.500,00 zł.

Przetarg odbędzie się 26 marca 2026 r. o godz. 10:30 w siedzibie Urzędu Gminy
w Lidzbarku Warmińskim przy ul. Krasickiego 1.
Poprzedni przetarg: 29.05.2025 r., 21.08.2025 r., 16.10.2025 r., 22.01.2026 r.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium na konto Gminy Lidzbark Warmiński w Banku PKO Bank Polski SA O/Lidzbark Warmiński 19 1020 3541 0000 5902 0394 6910 w taki sposób, aby najpóźniej w dniu 23 marca 2026 r. wadium znajdowało się na rachunku bankowym Gminy Lidzbark Warmiński. Wadium ulega przepadkowi w razie uchylenia się uczestnika, który przetarg wygrał, od zawarcia umowy notarialnej.
Kod publikacji Adradar: AWK16 852 327
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla użytkowników PLUS przeszukiwarki