Przetarg na działkę: Rudna Wielka, gm. Świlcza, rzeszowski
ARCHIWALNE
Cena wywoławcza:
10 880 065 zł
400 zł/m²
27 200 m²
Organizator
przetargu:
KOWR
KOWR
Termin: 2026-07-22
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Rzeszowie, działając na podstawie ustawy z dnia 19 października 1991 r. o gospodarowaniu nieruchomościami rolnymi Skarbu Państwa oraz rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 30 kwietnia 2012 r. w sprawie szczegółowego trybu sprzedaży nieruchomości Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa [...], ogłasza II-gi publiczny nieograniczony przetarg ustny (licytację) na sprzedaż nieruchomości wchodzących w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa wymienionych w wykazie z dnia 03.04.2026 r.
Przedmiotem sprzedaży będą nieruchomości położone na terenie gminy Świlcza, Obręb 0007 Rudna Wielka, powiat rzeszowski, woj. podkarpackie. Wszystkie poniższe nieruchomości objęte są księgą wieczystą nr RZ1Z/00041051/7/1 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie VII Wydział Ksiąg Wieczystych.
Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego „Dworzysko” Gminy Świlcza działki znajdują się w terenach 2U-P – tereny usług lub produkcji.
WYKAZ NIERUCHOMOŚCI:
1. POZYCJA NR 1
*
Gmina Świlcza Obręb (nr): (0007) Rudna Wielka
*
Nr ewidencyjny działki jako nieruchomości: 1849
*
Powierzchnia i rodzaj użytków rolnych w działce w ha: RII – 0,27 ha, RIIIa – 0,06 ha
*
Pow. ogółem w ha: 0,33
*
Cena w złotych (w tym 23% VAT): 1 398 300
*
Wadium w złotych: 140 000
*
Minimalne postąpienie w zł: 14 000
2. POZYCJA NR 2
*
Gmina Świlcza Obręb (nr): (0007) Rudna Wielka
*
Nr ewidencyjny działki jako nieruchomości: 1825
*
Powierzchnia i rodzaj użytków rolnych w działce w ha: RIIIa – 0,07 ha
*
Pow. ogółem w ha: 0,07
*
Cena w złotych (w tym 23% VAT): 274 990
*
Wadium w złotych: 28 000
*
Minimalne postąpienie w zł: 3 000
3. POZYCJA NR 3
*
Gmina Świlcza Obręb (nr): (0007) Rudna Wielka
*
Nr ewidencyjny działki jako nieruchomości: 1724
*
Powierzchnia i rodzaj użytków rolnych w działce w ha: RII – 0,08 ha
*
Pow. ogółem w ha: 0,08
*
Cena w złotych (w tym 23% VAT): 314 190
*
Wadium w złotych: 32 000
*
Minimalne postąpienie w zł: 3 200
*
Uwagi: _Działka nie posiada dostępu do drogi publicznej._
4. POZYCJA NR 4
*
Gmina Świlcza Obręb (nr): (0007) Rudna Wielka
*
Nr ewidencyjny działki jako nieruchomości: 1727
*
Powierzchnia i rodzaj użytków rolnych w działce w ha: RIIIa – 0,07 ha
*
Pow. ogółem w ha: 0,07
*
Cena w złotych (w tym 23% VAT): 274 990
*
Wadium w złotych: 28 000
*
Minimalne postąpienie w zł: 2 800
*
Uwagi: _Działka nie posiada dostępu do drogi publicznej._
5. POZYCJA NR 5
*
Gmina Świlcza Obręb (nr): (0007) Rudna Wielka
*
Nr ewidencyjny działki jako nieruchomości: 1729
*
Powierzchnia i rodzaj użytków rolnych w działce w ha: RII – 0,01 ha, RIIIa – 0,17 ha
*
Pow. ogółem w ha: 0,18
*
Cena w złotych (w tym 23% VAT): 706 200
*
Wadium w złotych: 71 000
*
Minimalne postąpienie w zł: 7 100
*
Uwagi: _Działka nie posiada dostępu do drogi publicznej._
6. POZYCJA NR 6
*
Gmina Świlcza Obręb (nr): (0007) Rudna Wielka
*
Nr ewidencyjny działki jako nieruchomości: 1721
*
Powierzchnia i rodzaj użytków rolnych w działce w ha: RII – 0,08 ha
*
Pow. ogółem w ha: 0,08
*
Cena w złotych (w tym 23% VAT): 314 190
*
Wadium w złotych: 32 000
*
Minimalne postąpienie w zł: 3 200
*
Uwagi: _Działka nie posiada dostępu do drogi publicznej._
7. POZYCJA NR 7
*
Gmina Świlcza Obręb (nr): (0007) Rudna Wielka
*
Nr ewidencyjny działki jako nieruchomości: 1714
*
Powierzchnia i rodzaj użytków rolnych w działce w ha: PsIV – 0,03 ha, RIIIa – 0,36 ha
*
Pow. ogółem w ha: 0,39
*
Cena w złotych (w tym 23% VAT): 1 529 800
*
Wadium w złotych: 153 000
*
Minimalne postąpienie w zł: 15 300
*
Uwagi: _Działka nie posiada dostępu do drogi publicznej._
8. POZYCJA NR 8
*
Gmina Świlcza Obręb (nr): (0007) Rudna Wielka
*
Nr ewidencyjny działki jako nieruchomości: 1715
*
Powierzchnia i rodzaj użytków rolnych w działce w ha: RIIIa – 0,20 ha
*
Pow. ogółem w ha: 0,20
*
Cena w złotych (w tym 23% VAT): 784 600
*
Wadium w złotych: 79 000
*
Minimalne postąpienie w zł: 7 900
*
Uwagi: _Działka nie posiada dostępu do drogi publicznej._
9. POZYCJA NR 9
*
Gmina Świlcza Obręb (nr): (0007) Rudna Wielka
*
Nr ewidencyjny działki jako nieruchomości: 1731
*
Powierzchnia i rodzaj użytków rolnych w działce w ha: RII – 0,12 ha
*
Pow. ogółem w ha: 0,12
*
Cena w złotych (w tym 23% VAT): 471 000
*
Wadium w złotych: 48 000
*
Minimalne postąpienie w zł: 4 800
*
Uwagi: _Działka nie posiada dostępu do drogi publicznej._
10. POZYCJA NR 10
*
Gmina Świlcza Obręb (nr): (0007) Rudna Wielka
*
Nr ewidencyjny działki jako nieruchomości: 1734
*
Powierzchnia i rodzaj użytków rolnych w działce w ha: RIIIa – 0,08 ha
*
Pow. ogółem w ha: 0,08
*
Cena w złotych (w tym 23% VAT): 314 200
*
Wadium w złotych: 32 000
*
Minimalne postąpienie w zł: 3 200
*
Uwagi: _Działka nie posiada dostępu do drogi publicznej._
11. POZYCJA NR 11
*
Gmina Świlcza Obręb (nr): (0007) Rudna Wielka
*
Nr ewidencyjny działki jako nieruchomości: 1786/1, 1786/2
*
Powierzchnia i rodzaj użytków rolnych w działce w ha: RII – 0,14 ha, RIIIa – 0,24 ha
*
Pow. ogółem w ha: 0,38
*
Cena w złotych (w tym 23% VAT): 1 490 600
*
Wadium w złotych: 150 000
*
Minimalne postąpienie w zł: 15 000
*
Uwagi: _Działki 1786/1, 1786/2 nie posiadają dostępu do drogi publicznej._
12. POZYCJA NR 12
*
Gmina Świlcza Obręb (nr): (0007) Rudna Wielka
*
Nr ewidencyjny działki jako nieruchomości: 1897
*
Powierzchnia i rodzaj użytków rolnych w działce w ha: RIIIb – 0,31 ha
*
Pow. ogółem w ha: 0,31
*
Cena w złotych (w tym 23% VAT): 1 216 200
*
Wadium w złotych: 122 000
*
Minimalne postąpienie w zł: 12 200
*
Uwagi: _Działka nie posiada dostępu do drogi publicznej._
13. POZYCJA NR 13
*
Gmina Świlcza Obręb (nr): (0007) Rudna Wielka
*
Nr ewidencyjny działki jako nieruchomości: 1902
*
Powierzchnia i rodzaj użytków rolnych w działce w ha: RIIIa – 0,09 ha, RIIIb – 0,01 ha
*
Pow. ogółem w ha: 0,10
*
Cena w złotych (w tym 23% VAT): 392 600
*
Wadium w złotych: 40 000
*
Minimalne postąpienie w zł: 4 000
*
Uwagi: _Działka nie posiada dostępu do drogi publicznej._
14. POZYCJA NR 14
*
Gmina Świlcza Obręb (nr): (0007) Rudna Wielka
*
Nr ewidencyjny działki jako nieruchomości: 1906/3, 1906/4, 1906/5
*
Powierzchnia i rodzaj użytków rolnych w działce w ha: RII – 0,1495 ha, RIIIa – 0,0758 ha, RIIIb – 0,1047 ha
*
Pow. ogółem w ha: 0,33
*
Cena w złotych (w tym 23% VAT): 1 398 205
*
Wadium w złotych: 140 000
*
Minimalne postąpienie w zł: 14 000
*
Uwagi: _Działka 1906/4 nie posiada dostępu do drogi publicznej._
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5038 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5038 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
Zobacz także:
Podobne licytacje komornicze:
Podobne licytacje komornicze:
Przetarg
to doskonała okazja do nabycia
działki
poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze
zwiększonym
ryzykiem.