Przetarg na działkę: Sokołów Małopolski
ARCHIWALNE
Cena wywoławcza:
320 000 zł
196 zł/m²
1 635 m²
Organizator
przetargu:
Urząd Gminy i Miasta w Sokołowie Małopolskim
Pozostałe przetargi tego organizatora
Urząd Gminy i Miasta w Sokołowie Małopolskim
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-07-21
Burmistrz Gminy i Miasta w Sokołowie Małopolskim ogłasza przetarg ustny nieograniczony /licytację/ na sprzedaż działek budowlanych, niezabudowanych, oznaczone w ewidencji gruntów numerami:
* kompleks działek nr 6203 i nr 6204 o łącznej powierzchni 0,1635 ha, położone w Sokołowie Małopolskim, obj. KW nr RZ1Z/00134412/5, stanowiące własność Gminy i Miasta Sokołów Małopolski, przeznaczone w MPZP pod zabudowę usługowo-handlową.
Działki będące przedmiotem przetargu nie są obciążone i nie są przedmiotem żadnych zobowiązań. Natomiast zgodnie z §8 MPZP przez działkę mogą być przeprowadzane sieci infrastruktury wodociągowej, kanalizacyjnej, kanalizacji burzowej i elementów oświetlenia. W chwili obecnej na przedmiotowych działkach w części pomiędzy krawędziami jezdni i nieprzekraczalnymi lub obowiązującymi liniami zabudowy, projektowana jest sieć wodociągowa oraz kanalizacyjna.
Termin przetargu wyznacza się na dzień 21 lipca 2026 r. o godz. 1000 dla nieruchomości obejmujących działki nr 6203 i 6204 w Urzędzie Gminy i Miasta w Sokołowie Małopolskim /pokój nr 2/.
Cenę wywoławczą dla działki nr:
* 6203 i 6204 ustala się na kwotę 320 000,00 złotych, wadium na kwotę 32 000,00 złotych, postąpienie na kwotę minimum – 3 200,00 zł.
Warunkiem dopuszczenia do przetargu jest uiszczenie wadium. Wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej nieruchomości należy wpłacić na konto nr 08 9182 0006 0000 0390 2000 0390 do dnia 17 lipca 2026 r. W tytule wpłaty wadium należy podać numer działek, położenie oraz imię i nazwisko lub nazwę firmy zamierzającej nabyć nieruchomość. Wpłacone wadium powinno znajdować się w dniu 17 lipca 2026 r. na koncie Urzędu Gminy i Miasta w Sokołowie Małopolskim.
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5038 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5038 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
Zobacz także:
Podobne licytacje komornicze:
Podobne licytacje komornicze:
Przetarg
to doskonała okazja do nabycia
działki
poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze
zwiększonym
ryzykiem.