Przetarg na działkę: Starachowice

Cena wywoławcza:

1 845 000 zł

541 zł/m²
3 409 m²
Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Starachowicach
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-19

Prezydent Miasta Starachowice ogłasza czwarty przetarg ustny nieograniczony, na sprzedaż część nieruchomości gruntowej Gminy Starachowice, położonej w Starachowicach przy ul. Leśnej oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków miasta Starachowice obrębu 0005 jako działki numer 1/10 i 4/138 o łącznej powierzchni 0,3409 ha, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Starachowicach prowadzi księgę wieczystą nr KI1H/00032079/0.

Cena wywoławcza brutto do czwartego przetargu wynosi 1 845 000,00 zł.

Przetarg zostanie przeprowadzony w siedzibie Urzędu Miejskiego w Starachowicach, ul. Radomska 45, w sali 125, dnia 19.05.2026 r., o godz. 11.00.

...
Kod publikacji Adradar: AWK17 105 105
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.