Licytacja komornicza działki: stargardzki, gm. Chociwel, Starzyce
Cena wywoławcza:
136 425 zł
11,31 zł/m²
12 062 m²
Organizator
licytacji:
KOMORNIK
KOMORNIK
Termin: 2026-05-25
NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA
Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym w Stargardzie Jacek Onyszkiewicz
Kancelaria Komornicza nr VII w Stargardzie
ul. Bydgoska ***
73-100 Stargard
Sygnatura: Kmp 8/24
**OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI**
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Stargardzie Jacek Onyszkiewicz Kancelaria Komornicza nr VII w Stargardzie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 25.05.2026 r. o godz. 12:00 w Sądzie Rejonowym w Stargardzie, pod...
Kod publikacji Adradar: AWK17 243 041
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 4999 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Zobacz także:
Przetargi inne niż licytacje komornicze: