Licytacja komornicza działki: zgorzelecki, gm. Sulików, Sulików, Wilka

Cena wywoławcza:

154 500 zł

1,34 zł/m²
115 300 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-11

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Zgorzelcu Mirosław Wierzbicki

Kancelaria Komornicza nr IV w Zgorzelcu

ul. Warszawska */*

59-900 Zgorzelec

Sygnatura: GKm 23/24

**OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ**

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zgorzelcu Mirosław Wierzbicki Kancelaria Komornicza nr IV w Zgorzelcu podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 11.06.2026 r. o godzinie 09:30,...
Kod publikacji Adradar: AWK17 218 816
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.