Przetarg na działkę: kielecki, gm. Daleszyce, Trzemosna

Cena wywoławcza:

20 000 zł

18,18 zł/m²
1 100 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-05-21

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat kielecki, gmina Daleszyce, obręb Trzemosna działka nr: 169/2 o pow. ewid. 0.1100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1100 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,0300 ha; RVI/R - 0,0800 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1L/00135036/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
Kod publikacji Adradar: AWK17 205 263
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.