Licytacja komornicza działki: Wistka, gm. Strzelce Wielkie, pajęczański


Cena wywoławcza:

111 375 zł

5,83 zł/m²
19 100 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-09-17

DZ. ***/*** OPOW. 1,91 HA

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Wieluniu Łukasz Mariusz Kozioł

Kancelaria Komornicza nr V w Wieluniu

ul. Kaliska **/**

98-300 Wieluń

Sygnatury: Km 3056/21, KM 3056/21

**OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI**

**W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ**

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wieluniu Łukasz Mariusz Kozioł Kancelaria Komornicza nr V w Wieluniu podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) rozpocznie się...
Kod publikacji Adradar: AWK17 669 490
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar


Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5038 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.


Aukcja to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.