Licytacja komornicza działki: łańcucki, gm. Białobrzegi, Wola Dalsza

Cena wywoławcza:

3 578 250 zł

232 zł/m²
15 400 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-07-29

KOMPLEKS NIERUCHOMOŚCI MAGAZYNOWYCH WRAZ Z BUDYNKAMI MIESZKALNYMI

Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym w Łańcucie Jacek Wróbel

Kancelaria Komornicza nr III w Łańcucie
Piłsudskiego 68
37-100 Łańcut

Sygnatura: Km 50/22

## OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Łańcucie Jacek Wróbel Kancelaria Komornicza nr III w Łańcucie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 29.07.2026 r. o godzinie 12:00,...
Kod publikacji Adradar: AWK17 249 457
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.