Przetarg na działkę: kielecki, gm. Sitkówka-Nowiny, Wola Murowana

Cena wywoławcza:

112 000 zł

120 zł/m²
935 m²
Organizator przetargu:
Urząd Gminy Nowiny
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-21

Wyciąg z ogłoszenia Wójta Gminy Nowiny

dot. drugiego przetargu ustnego nieograniczonego

Przedmiotem drugiego przetargu ustnego nieograniczonego jest sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej o powierzchni 0,0935 ha, położonej w miejscowości Wola Murowana, w obrębie geodezyjnym Wola Murowana w Gminie Nowiny. Nieruchomość ta jest oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 354/6. Dla niniejszej nieruchomości, stanowiącej własność Gminy Nowiny, prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Kielcach księga wieczysta nr KI1L/00114815/5.

Cena wywoławcza netto wynosi: 112 000,00 złotych (słownie: sto dwanaście tysięcy...
Kod publikacji Adradar: AWK17 122 038
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.