Przetarg na działkę: kielecki, gm. Chmielnik, Zrecze Duże
Cena wywoławcza:
2 890 zł
2,63 zł/m²
1 100 m²
Organizator
przetargu:
KOWR
KOWR
Termin: 2026-05-25
Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat kielecki, gmina Chmielnik, obręb Zrecze Duże działki nr: 435 o pow. ewid. 0.0300, nr: 420 o pow. ewid. 0.0800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1100 ha, w tym w użytkach (ŁIV/Ł - 0,0500 ha; ŁV/Ł - 0,0400 ha; ŁVI/Ł - 0,0200 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1J/00039588/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
Kod publikacji Adradar: AWK17 217 509
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Zobacz także: