Licytacja komornicza mieszkania: strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Bobrówko, Choszczańska

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

73 733,33 zł

1 396 zł/m²
53 m² 2 pokoje
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-05-13

LOKAL MIESZKALNY

Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym w Strzelcach Krajeńskich Grzegorz Grzegolec
Kancelaria Komornicza nr II w Strzelcach Krajeńskich
Ludowa ***/***
66-500 Strzelce Krajeńskie

Sygnatura: Km 1486/24

## OBWIESZCZENIE O DRUGIEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Strzelcach Krajeńskich Grzegorz Grzegolec Kancelaria Komornicza nr II w Strzelcach Krajeńskich podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 13.05.2026 r. o godz. 12:30 w Sądzie Rejonowym w Strzelcach Krajeńskich, pod adresem ul. Rynek 2-3, 66-500 STRZELCE KRAJEŃSKIE, poczta STRZELCE KRAJEŃSKIE, odbędzie się druga licytacja nieruchomości:

LOKAL MIESZKALNY

Przedmiotem licytacji jest prawo własności nieruchomości lokalowej mieszkalnej położonej w woj. lubuskim, powiecie strzelecko-drezdenecki, gmina Strzelce Kraj., miejscowość Bobrówko ul. Choszczańska ***, stanowiącej lokal mieszkalny nr ***.

**Adres nieruchomości**
Choszczańska ***/***, 66-510 Bobrówko, poczta Bobrówko

**Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości**
Tereny mieszkaniowe

**Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja**
księga wieczysta (NKW) o numerze ***************, Sąd Rejonowy w Strzelcach Krajeńskich IV Wydział Ksiąg Wieczystych

**Dłużnik**
***************

**Cena wywołania**
73 733,33 zł
(2/3 ceny sumy oszacowania)

**Najniższe postąpienie**
738,00 zł

**Suma oszacowania**
110 600,00 zł

**Wysokość rękojmi**
11 060,00 zł

Rękojmię należy złożyć gotówką w kancelarii komorniczej lub na numer konta komornika: BZ WBK I Oddział w Gorzowie Wlkp. 80 1090 1900 0000 0001 3410 3776. Rękojmię należy złożyć w terminie do 12.05.2026 r. 23:59.

Wyżej wymienione nieruchomości można oglądać przed licytacją, w godzinach od 08:00 do 15:00. Miejsce oględzin: pod adresem Choszczańska ***/***, 66-510 Bobrówko, poczta Bobrówko.

Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie.

Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.

Stawienie się jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.

Pełnomocnictwo do udziału w przetargu powinno być stwierdzone dokumentem z podpisem urzędowo poświadczonym. Podpisy na pełnomocnictwach udzielonych przez państwowe jednostki organizacyjne lub jednostki organizacyjne samorządu terytorialnego oraz na pełnomocnictwach udzielonych adwokatom lub radcom prawnym nie wymagają poświadczenia.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.