Licytacja komornicza mieszkania: Przemyśl, Grunwaldzka
Cena wywoławcza:
273 333,33 zł
4 721 zł/m²
58 m²
3 pokoje
Organizator
licytacji:
KOMORNIK
KOMORNIK
Termin: 2026-06-25
SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALU MIESZKALNEGO O POW. 57,90 M2
Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym w Przemyślu Paweł Skalniak
Kancelaria Komornicza nr II w Przemyślu
Mickiewicza 28
37-700 Przemyśl
Sygnatury: Km 1106/23, Km 723/22, Km 1355/22
## OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Przemyślu Paweł Skalniak Kancelaria Komornicza nr II w Przemyślu podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w...
Kod publikacji Adradar: AWK17 278 428
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Zobacz także:
Przetargi inne niż licytacje komornicze: