Licytacja komornicza mieszkania: zielonogórski, gm. Nowogród Bobrzański, Skibice, ul. Świętego Marcina

Cena wywoławcza:

96 000 zł

1 752 zł/m²
55 m² 2 pokoje
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-26

MIESZKANIA

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze Tomasz Karpiński

Kancelaria Komornicza nr IV w Zielonej Górze

Plac Pocztowy 15

65-305 Zielona Góra

Sygnatura: Km 1119/19

OBWIESZCZENIE O DRUGIEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze Tomasz Karpiński Kancelaria Komornicza nr IV w Zielonej Górze podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 26.06.2026 r. o godz. 10:00 w Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze, pod...
Kod publikacji Adradar: AWK17 249 258
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.