Licytacja komornicza mieszkania: Ząbkowice Śląskie, Armii Krajowej


Cena wywoławcza:

68 550 zł

973 zł/m²
71 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-09-08

LOKAL MIESZKALNY

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Ząbkowicach Śląskich Mariusz Wesołowski

Kancelaria Komornicza nr III w Ząbkowicach Śląskich

1 Maja ***

57-200 Ząbkowice Śląskie

Sygnatury: Km 629/25, KM 629/25

## OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ząbkowicach Śląskich Mariusz Wesołowski Kancelaria Komornicza nr III w Ząbkowicach Śląskich podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej:...
Kod publikacji Adradar: AWK17 751 501
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar


Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5040 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.


Aukcja to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.