Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości
na terenie
nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej gminy Dygowo powiat kołobrzeski, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Gąskowo.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 08.04.2026
nr KOS.WKUZ.KO.4240.W.22.2026.DM.I, opublikowanym w dniu 13.04.2026 r., w skł...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 040 zł

45,56 zł/m²

396 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Dygowo, Gąskowo

Cena wywoławcza:

18 040 zł

45,56 zł/m²

396 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości
na terenie
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Kołobrzeg, Sarbia

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości gruntowa niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej na terenie gminy Kołobrzeg powiat kołobrzeski, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Drzonowo.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 08.04.2026 KOS.WKUZ.KO.4240.W.20.2026.DM.I, opublikowanym w dniu 13.04.2026 r., w skład...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

63 444 zł

7,75 zł/m²

8 191 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Kołobrzeg, Sarbia

Cena wywoławcza:

63 444 zł

7,75 zł/m²

8 191 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Kołobrzeg, Rościęcino

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Kołobrzeg powiat kołobrzeski, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Rościęcino.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 23.12.2025
nr KOS.WKUZ.KO.4240.W.7.2025.JN.II, opublikowanym w dniu 30.12.2025 r., w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

797 866 zł

99,96 zł/m²

7 982 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Kołobrzeg, Rościęcino

Cena wywoławcza:

797 866 zł

99,96 zł/m²

7 982 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Bolkowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 280 zł

3,23 zł/m²

11 215 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Bolkowo

Cena wywoławcza:

36 280 zł

3,23 zł/m²

11 215 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Karsibór

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
na terenie gminy Brzeżno powiat świdwiński, pochodzącej z byłego PFZ Brzeżno.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 29.01.2026 r.
KOS.WKUZ.SW.4240.W.8.2026.JK, opublikowanym w dniu 30.01.2026 r., w skład której wcho...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 540 zł

18,99 zł/m²

1 608 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Karsibór

Cena wywoławcza:

30 540 zł

18,99 zł/m²

1 608 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Siemyśl, Unieradz

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej na terenie gminy SiemyśI powiat kołobrzeski, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Pławęcino. PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 28.11.2025 nr KOS.WKUZ.KO.4240.W.158.2025.DM.II, opublikowanym w dniu 03.12.2025 r., w skła...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 180 zł

20,45 zł/m²

400 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Siemyśl, Unieradz

Cena wywoławcza:

8 180 zł

20,45 zł/m²

400 m²

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Dziwogóra

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

51 330 zł

21,95 zł/m²

2 338 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Dziwogóra

Cena wywoławcza:

51 330 zł

21,95 zł/m²

2 338 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sztumski, gm. Stary Dzierzgoń, Przezmark

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położona w gminie Stary Dzierzgoń, obręb Przezmark oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 11/31 o pow. 0,2074 ha dla której Sąd Rejonowym w Kwidzynie Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Sztumie prowadzi księgę wieczysta nr GD2I/00001156/7.

Pełna treść w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

62 900 zł

30,33 zł/m²

2 074 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sztumski, gm. Stary Dzierzgoń, Przezmark

Cena wywoławcza:

62 900 zł

30,33 zł/m²

2 074 m²

Pełna treść w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sztumski, gm. Stary Dzierzgoń, Przezmark

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położona w gminie Stary Dzierzgoń, obręb 0026 Przezmark oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 8/59, o pow. 0,2439 ha, w tym: RIVb – 0,1522 ha, PsIV-0,0917 ha, dla której Sąd Rejonowym w Kwidzynie Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Sztumie prowadzi księgę wieczysta nr GD2I/00001156/7.

Pełna treść w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

95 500 zł

39,16 zł/m²

2 439 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sztumski, gm. Stary Dzierzgoń, Przezmark

Cena wywoławcza:

95 500 zł

39,16 zł/m²

2 439 m²

Pełna treść w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Żórawie

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA ODDZIAŁ TERENOWY W Szczecinie
ogłasza
przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu
Państwa, położonej na terenie gminy Gryfino powiat gryfiński, pochodzącej z byłego PFZ.
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość nierolna, niezabudowana, określona w wykazie z dnia
02.02.2026 r. nr SZC.WKUZ.PY.4240.94.2026.ABU, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 258/6
z obrębu Żórawie, okręg podatkowy ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

183 885 zł

91,58 zł/m²

2 008 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Żórawie

Cena wywoławcza:

183 885 zł

91,58 zł/m²

2 008 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Żórawie

ogłasza
przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Panetwa Panstwa, połožonej na teterenie gminy Gryfino powiat gryfinski, pochodzącej z byłego PFZ. Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość nierolna, niezabudowana, określona w wykazie z dnia
02.02.2026 r. nr SZC.WKUZ.PY.4240.95.2026.ABU, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 258/7
z obrębu žórawie, okręg ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

186 960 zł

91,56 zł/m²

2 042 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Żórawie

Cena wywoławcza:

186 960 zł

91,56 zł/m²

2 042 m²

ogłasza
z obrębu žórawie, okręg ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

świdwiński, gm. Brzeżno, Wilczkowo

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej zabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej na
terenie gminy Brzeżno powiat świdwiński, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Brzeżno.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 07.10.2025 г.
KOS.WKUZ.SW.W.143.2025.JK, opublikowanym w dniu 08.10.2025 r., w skład której w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

377 980 zł

19,40 zł/m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

świdwiński, gm. Brzeżno, Wilczkowo

Cena wywoławcza:

377 980 zł

19,40 zł/m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Żórawie

ogłasza
Panstwa, połozonej na terenle gminy Gryfino powiat gryfiński, pochodzącej z byłego PFZ. Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość nierolna, niezabudowana, określona w wykazie z dnia
02.02.2026 r. nr SZC.WKUZ.PY.4240.96.2026.ABU, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 258/8
z obrębu Zórawie, okręg podatkowy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

185 238 zł

91,57 zł/m²

2 023 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Żórawie

Cena wywoławcza:

185 238 zł

91,57 zł/m²

2 023 m²

ogłasza
z obrębu Zórawie, okręg podatkowy...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Banie, Baniewice

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Banie,obr. Baniewice, dz.nr 282,pow.0,2400 ha.

szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 700 zł

8,21 zł/m²

2 400 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Banie, Baniewice

Cena wywoławcza:

19 700 zł

8,21 zł/m²

2 400 m²

szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

świdwiński, gm. Brzeżno, Wilczkowo

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 07.11.2025 r.
KOS.WKUZ.SW.4240.W.144.2025.JK, opublikowanym w dniu 08.11.2025 r., w skład któ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

142 320 zł

28,95 zł/m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

świdwiński, gm. Brzeżno, Wilczkowo

Cena wywoławcza:

142 320 zł

28,95 zł/m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu