Przetargi Urzędów Miast:

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Dukla

...odbędzie się dnia 7 kwietnia 2026 r. o godz. 9 w pok. Nr 304 znajdującym się w
siedzibie Urzędu Miejskiego w Dukli. W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i osoby
prawne, jeżeli wpłacą wadium w określonej wyżej wysokości.
Wadium w pieniądzu należy wpłacić do dnia 31 marca 2026r. - na
konto nr: 13 1130 1105 0005 2141 2520 0038 Bank Gospodarstwa Krajowego. Za dzień
wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków na konto Gminy Dukla.
Przy wpłacaniu wadium należy podać numery i położ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

85 500 zł

76,14 zł/m²

1 123 m²

Termin: 2026-04-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Dukla
Przetarg na działkę

Dukla

Cena wywoławcza:

85 500 zł

76,14 zł/m²

1 123 m²

prawne, jeżeli wpłacą wadium w określonej wyżej wysokości.
Przy wpłacaniu wadium należy podać numery i położ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Dukla
Przetarg na działkę

choszczeński, gm. Krzęcin, Żeńsko

...odbędzie się w dniu 6 kwietnia 2026 r. o godz. 11:00. w Urzędzie Gminy w Krzęcinie przy ul. Tylnej 7 (sala nr 16).

Uwaga: Cena wywoławcza nie zawiera kosztów okazania granic nieruchomości. Okazanie granic nieruchomości może nastąpić na wniosek i koszt kupującego.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 650 zł

29,59 zł/m²

3 401 m²

Termin: 2026-04-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy w Krzywiniu
Przetarg na działkę

choszczeński, gm. Krzęcin, Żeńsko

Cena wywoławcza:

100 650 zł

29,59 zł/m²

3 401 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy w Krzywiniu
Przetarg na obiekt / lokal

Aleksandrów Kujawski

Burmistrz Miasta Aleksandrów Kujawski
OGŁASZA
Rokowania na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej
stanowiącej własność Gminy Miejskiej Aleksandrów Kujawski

działki

1726

Pow.
działki

1,1593
ha

Numer
Księgi
Wieczystej

WL1A/00033958/5

Cena
wywoławcza
1.997.400,00 zł
netto

Opis nieruchomości. Obecnie budynek dworca kolejo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 997 400 zł

413 zł/m²

4 838 m²

Termin: 2026-04-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Aleksandrów Kujawski
Przetarg na obiekt / lokal

Aleksandrów Kujawski

Cena wywoławcza:

1 997 400 zł

413 zł/m²

4 838 m²

Burmistrz Miasta Aleksandrów Kujawski
OGŁASZA
Rokowania na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej
stanowiącej własność Gminy Miejskiej Aleksandrów Kujawski

działki

1726

Pow.
działki

1,1593
ha

Numer
Księgi
Wieczystej

WL1A/00033958/5

Cena
wywoławcza
1.997.400,00 zł
netto

Opis nieruchomości. Obecnie budynek dworca kolejo...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Aleksandrów Kujawski
Przetarg na działkę

Świebodzin

...odbędzie się w dniu 3 kwietnia 2026r. w Urzędzie Miejskim w Świebodzinie
ul.Rynkowa 2, pokój nr 22 (I piętro), o godzinie 10:00.
Warunkiem udziału w przetargu jest:
a. wpłata wadium w pieniądzu w wysokości określonej w pkt 3; wadium należy wpłacić na rachunek Gminy
Świebodzin - PKO Bank Polski nr 82 1020 5402 0000 0602 0305 6603. W przypadku wpłaty wadium przez
podmiot inny niż przystępujący do przetargu, z tytułu przelewu musi jednoznacznie wynikać w czyim imieniu
dokonano wpłaty....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 200 000 zł

57,18 zł/m²

20 986 m²

Termin: 2026-04-03

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świebodzinie
Przetarg na działkę

Świebodzin

Cena wywoławcza:

1 200 000 zł

57,18 zł/m²

20 986 m²

ul.Rynkowa 2, pokój nr 22 (I piętro), o godzinie 10:00.
Warunkiem udziału w przetargu jest:
dokonano wpłaty....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-03

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świebodzinie
Przetarg na działkę

Łódź, Wschodnia

...odbędzie się w dniu 3 kwietnia 2026 r. o godz. 1000 w siedzibie
Urzędu Miasta Łodzi, Łódź, ul. Piotrkowska 104 – Sala 107B.

Wadium należy wpłacać na konto Urzędu Miasta Łodzi: w PeKaO S.A. o numerze:
74 1240 1037 1111 0011 0911 0931
W przypadku wpłaty wadium przez podmiot inny niż przystępujący do przetargu, z tytułu
przelewu musi jednoznacznie wynikać w czyim imieniu dokonano wpłaty.
Wpłata wadium na niewłaściwy rachunek bankowy skutkować będzie niedopuszczeniem
do przetargu.
Kom...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 080 000 zł

2 810 zł/m²

2 875 m²

Termin: 2026-04-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na działkę

Łódź, Wschodnia

Cena wywoławcza:

8 080 000 zł

2 810 zł/m²

2 875 m²

Urzędu Miasta Łodzi, Łódź, ul. Piotrkowska 104 – Sala 107B.

74 1240 1037 1111 0011 0911 0931
do przetargu.
Kom...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na obiekt / lokal

Jelenia Góra, Artura Grottgera

...odbędzie się w dniu 3 kwietnia 2026 roku o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra
przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.
V przetarg ustny nieograniczony:
ul . Artura Grottgera 13
Lokal użytkowy (garaż) o ogólnej powierzchni wynoszącej 14,80 m2
, składający się z jednego
pomieszczania. Lokal położony jest na poziomie piwnic budynku (I kondygnacja podziemna). Udział
w elementach wspólnych budynków i prawie własności gruntu wynosi 2,81%.
Nieruchomość gruntowa poło...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 000 zł

1 149 zł/m²

15 m²

Termin: 2026-04-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na obiekt / lokal

Jelenia Góra, Artura Grottgera

Cena wywoławcza:

17 000 zł

1 149 zł/m²

15 m²

...odbędzie się w dniu 3 kwietnia 2026 roku o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra
przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.
V przetarg ustny nieograniczony:
ul . Artura Grottgera 13
, składający się z jednego
Nieruchomość gruntowa poło...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na mieszkanie

Ruciane-Nida, Zielona

Burmistrz Miasta i Gminy Ruciane -Nida ogłasza III publiczny przetarg ustny nieograniczony w sprawie sprzedaży nieruchomości lokalowej stanowiącej własność Gminy Ruciane -Nida, położonej w Rucianem - Nidzie, niżej wymienionej:

Lokal mieszkalny nr 36 o powierzchni użytkowej 75,27 m2 wraz z pomieszczeniem przynależnym o powierzchni 1,75 m2 położony na parterze budynku nr 40 przy ul. Zielonej w Rucianem-Nidzie, gm. Ruciane-Nida wraz z udziałem 7702/490153 części w gruncie ozn. nr geod. 686, o po...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

263 000 zł

3 494 zł/m²

75 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Ruciane-Nida
Przetarg na mieszkanie

Ruciane-Nida, Zielona

Cena wywoławcza:

263 000 zł

3 494 zł/m²

75 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Ruciane-Nida
Przetarg na obiekt / lokal

Ruciane-Nida, Dworcowa

Burmistrz Miasta i Gminy Ruciane-Nida ogłasza VI publiczny przetarg ustny nieograniczony w sprawie sprzedaży nieruchomości stanowiącej własność Gminy Ruciane -Nida, niżej wymienionej:

Nieruchomości ozn. nr geod. 106/3 o powierzchni 51 m2 i 106/7 o powierzchni 12 m2 zabudowane budynkiem użytkowym, położone przy ul. Dworcowej w Rucianem-Nidzie, gm. Ruciane-Nida.

cena wywoławcza netto 400 000,00 zł, wadium 40 000,00 zł.

Opis nieruchomości:

Nieruchomość składa się z działki ozn. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

400 000 zł

5 155 zł/m²

78 m²

Termin: 2026-04-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Ruciane-Nida
Przetarg na obiekt / lokal

Ruciane-Nida, Dworcowa

Cena wywoławcza:

400 000 zł

5 155 zł/m²

78 m²

cena wywoławcza netto 400 000,00 zł, wadium 40 000,00 zł.

Opis nieruchomości:

Nieruchomość składa się z działki ozn. ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Ruciane-Nida
Przetarg na działkę

Cybinka, Akacjowa

...odbędzie się w dniu 03.04.2026. roku o godz. 1000 w
sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Cybince przy ulicy Szkolnej nr 5.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w formie pieniężnej
w kasie UM w Cybince (czynnej w każdy poniedziałek miesiąca) lub na konto 78
1020 4027 0000 1802 1752 9735 PKO Bank Polski SA w takim terminie, aby
najpóźniej w dniu 31.03.2026 roku wymagana kwota znajdowała się na w/w koncie lub w kasie tut. Urzędu. Komisja
przetargowa przed otwarcie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

133 980 zł

87,00 zł/m²

1 540 m²

Termin: 2026-04-03

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Cybince
Przetarg na działkę

Cybinka, Akacjowa

Cena wywoławcza:

133 980 zł

87,00 zł/m²

1 540 m²

...odbędzie się w dniu 03.04.2026. roku o godz. 1000 w
przetargowa przed otwarcie...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-03

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Cybince
Przetarg na działkę

Cybinka

...odbędzie się w dniu 03.04.2026. roku o godz. 1100 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Cybince przy ulicy Szkolnej nr 5. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w formie pieniężnej w kasie UM w Cybince (czynnej w każdy poniedziałek miesiąca) lub na konto 78 1020 4027 0000 1802 1752 9735 PKO Bank Polski SA w takim terminie, aby najpóźniej w dniu 31.03.2026 roku wymagana kwota znajdowała się na w/w koncie lub w kasie tut. Urzędu. Komisja przetargowa przed otwarciem prze...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

98 000 zł

60,16 zł/m²

1 629 m²

Termin: 2026-04-03

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Cybince
Przetarg na działkę

Cybinka

Cena wywoławcza:

98 000 zł

60,16 zł/m²

1 629 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-03

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Cybince
Przetarg na działkę

ząbkowicki, gm. Ziębice, Niedźwiedź

Burmistrz Ziębic

organizuje w dniu 03.04.2026 roku o godz. 10:00 w Ziębickim Inkubatorze
Przedsiębiorczości w Ziębicach przy ul. Tadeusza Kościuszki 15A – pok. Nr 201, piętro 1.
I PUBLICZNY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA:
Sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w gminie Ziębice, obręb Niedźwiedź
stanowiącej działkę oznaczoną nr 363/3, obręb 0015 Niedźwiedź /AM1/ jednostka rejestrowa G229 o pow.
0,6577 ha – KW SW1Z/00044100/2. Zgodnie z danymi z rejestru gruntów i bud...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

62 000 zł

9,43 zł/m²

6 577 m²

Termin: 2026-04-03

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Ziębicach
Przetarg na działkę

ząbkowicki, gm. Ziębice, Niedźwiedź

Cena wywoławcza:

62 000 zł

9,43 zł/m²

6 577 m²

Burmistrz Ziębic

I PUBLICZNY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-03

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Ziębicach
Przetarg na dom

Szczecin, Żelechowa, Liściasta

...odbędzie się W DNIU 02.04.2026 r. r. O GODZ. 10:00 w siedzibie Urzędu Miasta Szczecin, pl. Armii Krajowej 1, sala obrad Rady
Miasta Szczecin (lewe skrzydło, sala numer 173).

Wadium należy wnieść w pieniądzu (PLN), na rachunek Gminy Miasto Szczecin: Bank PKO BP S.A. 47 1020 4795 0000 9802 0277 8504.
1) Termin wniesienia wadium upływa dnia 26.03.2026 r.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

500 000 zł

7 937 zł/m²

63 m²

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na dom

Szczecin, Żelechowa, Liściasta

Cena wywoławcza:

500 000 zł

7 937 zł/m²

63 m²

Miasta Szczecin (lewe skrzydło, sala numer 173).

1) Termin wniesienia wadium upływa dnia 26.03.2026 r.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Hersza Berlińskiego

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA PREZYDENTA MIASTA ŁODZI

o ustnych przetargach nieograniczonych (licytacjach) na sprzedaż samodzielnych lokali mieszkalnych stanowiących własność
Miasta Łodzi wraz z udziałem w prawie własności gruntu, usytuowanych w budynkach położonych w Łodzi przy:

Lp.

Położenie nieruchomości

Nr księgi wieczystej nieruchomości gruntowej zabudowanej

Obręb,

nr działki,

powierzchnia

działki [m2]

Powierzchnia lokalu [m2]

udział w częściach wspó...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

300 000 zł

5 133 zł/m²

58 m²

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Hersza Berlińskiego

Cena wywoławcza:

300 000 zł

5 133 zł/m²

58 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA PREZYDENTA MIASTA ŁODZI

Lp.

Położenie nieruchomości

Nr księgi wieczystej nieruchomości gruntowej zabudowanej

Obręb,

nr działki,

powierzchnia

działki [m2]

Powierzchnia lokalu [m2]

udział w częściach wspó...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Wojska Polskiego

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA PREZYDENTA MIASTA ŁODZI

Lp.

Położenie nieruchomości

Nr księgi wieczystej nieruchomości gruntowej zabudowanej

Obręb,

nr działki,

powierzchnia

działki [m2]

Powierzchnia lokalu [m2]

udział w częściach wspó...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

290 000 zł

7 527 zł/m²

39 m²

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Wojska Polskiego

Cena wywoławcza:

290 000 zł

7 527 zł/m²

39 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA PREZYDENTA MIASTA ŁODZI