Cena wywoławcza:

224 296 zł

195 zł/m²

1 152 m²

Termin: 2023-01-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

224 296 zł

195 zł/m²

1 152 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

298 757 zł

185 zł/m²

1 613 m²

Termin: 2023-01-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

298 757 zł

185 zł/m²

1 613 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

188 964 zł

195 zł/m²

970 m²

Termin: 2023-01-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

188 964 zł

195 zł/m²

970 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

201 582 zł

195 zł/m²

1 035 m²

Termin: 2023-01-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

201 582 zł

195 zł/m²

1 035 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 772 zł

253 zł/m²

7 m²

Termin: 2023-01-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

1 772 zł

253 zł/m²

7 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

179 063 zł

195 zł/m²

919 m²

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

179 063 zł

195 zł/m²

919 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

174 210 zł

195 zł/m²

894 m²

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

174 210 zł

195 zł/m²

894 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

192 651 zł

195 zł/m²

989 m²

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

192 651 zł

195 zł/m²

989 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

201 000 zł

195 zł/m²

1 032 m²

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

201 000 zł

195 zł/m²

1 032 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

175 763 zł

195 zł/m²

902 m²

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

175 763 zł

195 zł/m²

902 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

235 361 zł

195 zł/m²

1 209 m²

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

235 361 zł

195 zł/m²

1 209 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

174 015 zł

195 zł/m²

893 m²

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

174 015 zł

195 zł/m²

893 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

180 423 zł

195 zł/m²

926 m²

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

180 423 zł

195 zł/m²

926 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

227 403 zł

195 zł/m²

1 168 m²

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

227 403 zł

195 zł/m²

1 168 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

220 608 zł

195 zł/m²

1 133 m²

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

220 608 zł

195 zł/m²

1 133 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości