Cena wywoławcza:

174 015 zł

195 zł/m²

893 m²

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

174 015 zł

195 zł/m²

893 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

415 790 zł

203 zł/m²

2 050 m²

Termin: 2022-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

415 790 zł

203 zł/m²

2 050 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

223 766 zł

216 zł/m²

1 034 m²

Termin: 2022-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

223 766 zł

216 zł/m²

1 034 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

249 218 zł

216 zł/m²

1 152 m²

Termin: 2022-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

249 218 zł

216 zł/m²

1 152 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

269 495 zł

216 zł/m²

1 246 m²

Termin: 2022-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

269 495 zł

216 zł/m²

1 246 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

297 536 zł

216 zł/m²

1 376 m²

Termin: 2022-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

297 536 zł

216 zł/m²

1 376 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

331 953 zł

206 zł/m²

1 613 m²

Termin: 2022-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

331 953 zł

206 zł/m²

1 613 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

223 981 zł

216 zł/m²

1 035 m²

Termin: 2022-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

223 981 zł

216 zł/m²

1 035 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

224 843 zł

216 zł/m²

1 039 m²

Termin: 2022-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

224 843 zł

216 zł/m²

1 039 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

182 350 zł

217 zł/m²

842 m²

Termin: 2022-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

182 350 zł

217 zł/m²

842 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

193 350 zł

217 zł/m²

893 m²

Termin: 2022-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

193 350 zł

217 zł/m²

893 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

195 293 zł

217 zł/m²

902 m²

Termin: 2022-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

195 293 zł

217 zł/m²

902 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

203 273 zł

216 zł/m²

939 m²

Termin: 2022-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

203 273 zł

216 zł/m²

939 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

261 513 zł

216 zł/m²

1 209 m²

Termin: 2022-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

261 513 zł

216 zł/m²

1 209 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 470 zł

216 zł/m²

926 m²

Termin: 2022-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

200 470 zł

216 zł/m²

926 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości