Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Postomino powiat sławieński, pochodzącej z byłego PFZ Postomino.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 07.11.2025 r.
nr KOS.WKUZ.SŁ.4240.W.107.2025.IS, opublikowanym w dniu 23.10.2025 r., w skład której wch...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

51 248 zł

9,90 zł/m²

5 175 m²

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Cena wywoławcza:

51 248 zł

9,90 zł/m²

5 175 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie
działając na podstawie art. 29 ust. 2 ustawy z dnia 19 października 1991 roku o gospodarowaniu
nieruchomościami rolnymi Skarbu Państwa (t. j.: Dz.U. z 2025 r., poz. 826) oraz rozporządzenia Ministra
Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 30.04.2012 r. w sprawie szczegółowego trybu sprzedaży nieruchomości Zasobu
Własności Rolnej Skarbu Państwa i ich części składowych, warunków obniżenia ceny sprzedaży nieruchomości
wpisanej do rejestru zaby...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

48 330 zł

9,94 zł/m²

4 861 m²

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Cena wywoławcza:

48 330 zł

9,94 zł/m²

4 861 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

56 385 zł

11,60 zł/m²

4 861 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Cena wywoławcza:

56 385 zł

11,60 zł/m²

4 861 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

59 789 zł

11,55 zł/m²

5 175 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Cena wywoławcza:

59 789 zł

11,55 zł/m²

5 175 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

68 330 zł

13,20 zł/m²

5 175 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Cena wywoławcza:

68 330 zł

13,20 zł/m²

5 175 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

64 440 zł

13,26 zł/m²

4 861 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Cena wywoławcza:

64 440 zł

13,26 zł/m²

4 861 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

76 871 zł

16,47 zł/m²

4 667 m²

Termin: 2026-02-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Cena wywoławcza:

76 871 zł

16,47 zł/m²

4 667 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

72 495 zł

16,65 zł/m²

4 353 m²

Termin: 2026-02-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Cena wywoławcza:

72 495 zł

16,65 zł/m²

4 353 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 550 zł

16,57 zł/m²

4 861 m²

Termin: 2026-01-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Cena wywoławcza:

80 550 zł

16,57 zł/m²

4 861 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

85 412 zł

16,50 zł/m²

5 175 m²

Termin: 2026-01-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Cena wywoławcza:

85 412 zł

16,50 zł/m²

5 175 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

83 973 zł

16,52 zł/m²

5 082 m²

Termin: 2025-11-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Cena wywoławcza:

83 973 zł

16,52 zł/m²

5 082 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

83 306 zł

18,39 zł/m²

4 531 m²

Termin: 2025-11-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Cena wywoławcza:

83 306 zł

18,39 zł/m²

4 531 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

85 412 zł

16,50 zł/m²

5 175 m²

Termin: 2025-11-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Cena wywoławcza:

85 412 zł

16,50 zł/m²

5 175 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 550 zł

16,57 zł/m²

4 861 m²

Termin: 2025-11-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Cena wywoławcza:

80 550 zł

16,57 zł/m²

4 861 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino, Naćmierz

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 020 zł

30,00 zł/m²

600 m²

Termin: 2021-09-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino, Naćmierz

Cena wywoławcza:

18 020 zł

30,00 zł/m²

600 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-09-17

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości