Przetargi i licytacje nieruchomości: gm. Gawłuszowice

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

mielecki, gm. Gawłuszowice, Krzemienica

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości rolnej, niezabudowanej - przetarg 21.08.2024 godz. 12:00

Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 691 zł

4,69 zł/m²

1 000 m²

Termin: 2024-08-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

mielecki, gm. Gawłuszowice, Krzemienica

Cena wywoławcza:

4 691 zł

4,69 zł/m²

1 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-08-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

mielecki, gm. Gawłuszowice, Brzyście

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości rolnej, niezabudowanej - przetarg 21.08.2024 godz. 12:20

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 657 zł

4,44 zł/m²

3 300 m²

Termin: 2024-08-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

mielecki, gm. Gawłuszowice, Brzyście

Cena wywoławcza:

14 657 zł

4,44 zł/m²

3 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-08-21

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza domu

mielecki, gm. Gawłuszowice, Krzemienica

...pierwsza licytacja niżej wymienionych nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy 86,Krzemienica, 39-307 Gawłuszowice, dla której Sąd Rejonowy w Mielcu (adres: ul. Kościuszki 15, Mielec, 39-300 Mielec) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest prawo własności nieruchomości gruntowej składającej się z działki ew. nr 414 o pow. 0.5825 ha zabudowanej budynkiem mieszkalnym dwukondygnacyjnym o nr adresowym 86 o pow. zabudowy 114 m2 i jednokondygna...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

214 749,75 zł

1 884 zł/m²

114 m² 5 pokoi

Termin: 2024-05-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

mielecki, gm. Gawłuszowice, Krzemienica

Cena wywoławcza:

214 749,75 zł

1 884 zł/m²

114 m² 5 pokoi

...pierwsza licytacja niżej wymienionych nieruchomości:

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-05-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

mielecki, gm. Gawłuszowice, Kliszów

...pierwsza licytacja nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ,Kliszów, 39-307 Gawłuszowice, dla której (adres: ul. , Kliszów, 39-307 Gawłuszowice) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
działka nr 579 o pow.2,10 ha ,częściowo zalesiona-zadrzewienia z przewagą sosny w wieku około 15-20 lat, objęta kw nr ***,dojazd do działki droga gruntową

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszedn...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

23 300,25 zł

1,11 zł/m²

21 000 m²

Termin: 2023-12-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

mielecki, gm. Gawłuszowice, Kliszów

Cena wywoławcza:

23 300,25 zł

1,11 zł/m²

21 000 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-12-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

mielecki, gm. Gawłuszowice, Krzemienica

...pierwszej licytacji NIERUCHOMOŚCI
W TRYBIE UPROSZCZONEJ EGZEKUCJI Z NIERUCHOMOŚCI
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Mielcu mgr Andrzej Janusz zawiadamia na podstawie art.1013 ze zn.6 kpc w związku z art. 867 kpc, że w dniu 27-11-2023r o godz.10:00 w Kancelarii Komornika przy ulicy Kościuszki 18, 39-300 Mielec w trybie egzekucji uproszczonej z nieruchomości odbędzie się:
P I E R W S Z A L I C Y T A C J A
Nieruchomości gruntowej niezabudowanej, tj.: działki ewidencyjnej nr 232 - obręb 00...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

5 250 zł

2,63 zł/m²

2 000 m²

Termin: 2023-11-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

mielecki, gm. Gawłuszowice, Krzemienica

Cena wywoławcza:

5 250 zł

2,63 zł/m²

2 000 m²

...pierwszej licytacji NIERUCHOMOŚCI
W TRYBIE UPROSZCZONEJ EGZEKUCJI Z NIERUCHOMOŚCI
P I E R W S Z A L I C Y T A C J A
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-11-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

mielecki, gm. Gawłuszowice, Krzemienica

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt V GUp 105/21 of sprzeda: prawo własności nieruchomości gruntowej położonej w Krzemienicy 5, Gmina Gawłuszowice składającej się z działki numer 277/4 zabudowanej budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym i budynkiem inwentarskim oraz niezabudowanych działek nr 304 i 279, dla których Sąd Rejonowy w Mielcu, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi KW numer ***.

Oferty należy składać w zamkniętej nieprzeźroczystej kopercie z dopiskiem: „Oferta ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 000 zł

971 zł/m²

124 m²

Termin: 2023-05-15

Organizator przetargu:
Syndyk - Szarek Wydro
Przetarg na działkę

mielecki, gm. Gawłuszowice, Krzemienica

Cena wywoławcza:

120 000 zł

971 zł/m²

124 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-15

Organizator przetargu:
Syndyk - Szarek Wydro
Przetarg na dom

mielecki, gm. Gawłuszowice, Gawłuszowice, Krzemienica

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt V GUp 105/21 of sprzeda: prawo własności nieruchomości gruntowej położonej w Krzemienicy 5, Gmina Gawłuszowice składającej się z działki numer 277/4 zabudowanej budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym i budynkiem inwentarskim oraz niezabudowanych działek nr 304 i 279, dla których Sąd Rejonowy w Mielcu, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi KW numer ***. Oferty należy składać w zamkniętej nieprzeźroczystej kopercie z dopiskiem: „Oferta p...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 000 zł

971 zł/m²

124 m² 5 pokoi

Termin: 2023-05-12

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

mielecki, gm. Gawłuszowice, Gawłuszowice, Krzemienica

Cena wywoławcza:

120 000 zł

971 zł/m²

124 m² 5 pokoi

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-12

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

mielecki, gm. Gawłuszowice, Gawłuszowice, Krzemienica

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt V GUp 105/21 of sprzeda: prawo własności nieruchomości gruntowej położonej w Krzemienicy , Gmina Gawłuszowice składającej się z działki numer 277/4 zabudowanej budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym i budynkiem inwentarskim oraz niezabudowanych działek nr 304 i 279, dla których Sąd Rejonowy w Mielcu, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi KW numer *** o wartości oszacowania przez biegłego sądowego 291.117,00 złotych Oferty należy składa...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

291 117 zł

61,00 zł/m²

4 800 m² 5 pokoi

Termin: 2022-08-02

Organizator przetargu:
Syndyk - Szarek Wydro
Przetarg na dom

mielecki, gm. Gawłuszowice, Gawłuszowice, Krzemienica

Cena wywoławcza:

291 117 zł

61,00 zł/m²

4 800 m² 5 pokoi

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-02

Organizator przetargu:
Syndyk - Szarek Wydro
Przetarg na działkę

mielecki, gm. Gawłuszowice, Gawłuszowice, Krzemienica

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt V GUp 105/21 of sprzeda: prawo własności nieruchomości gruntowej położonej w Krzemienicy, Gmina Gawłuszowice składającej się z działek numer 282, 310, 280, 308, 498 oraz 312 dla których Sąd Rejonowy w Mielcu, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi KW numer *** o wartości oszacowania przez biegłego sądowego 63.820,00 złotych. Oferty należy składać w zamkniętych nieprzeźroczystych kopertach z dopiskiem: „Oferta przetargowa na zakup skład...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

63 820 zł

2,00 zł/m²

32 886 m²

Termin: 2022-08-02

Organizator przetargu:
Syndyk - Szarek Wydro
Przetarg na działkę

mielecki, gm. Gawłuszowice, Gawłuszowice, Krzemienica

Cena wywoławcza:

63 820 zł

2,00 zł/m²

32 886 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-02

Organizator przetargu:
Syndyk - Szarek Wydro
Licytacja komornicza działki

mielecki, gm. Gawłuszowice, Kliszów

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

prawa własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej działki ewidencyjnej nr 579 o pow.2,10 ha, na części działki znajdują się zadrzewienia z przewagą sosny w wieku około 15 do 20 lat położonej
w miejscowości Kliszów, gmina Gawłuszowice, powiat Mielec objętej księgą wieczystą o numerze ***.
Suma oszacowania wynosi 31.067,00 zł
Cena wywołania jest równa trzy czwarte sumy oszacowania i wynosi 23.300,25 zł
Kwota rękojmi wynosi 3.106,70 zł
Ręko...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

23 300,25 zł

1,00 zł/m²

21 000 m²

Termin: 2022-08-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

mielecki, gm. Gawłuszowice, Kliszów

Cena wywoławcza:

23 300,25 zł

1,00 zł/m²

21 000 m²

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

Suma oszacowania wynosi 31.067,00 zł
Kwota rękojmi wynosi 3.106,70 zł
Ręko...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-08-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

mielecki, gm. Gawłuszowice, Wola Zdakowska

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 2 nieruchomości rolnych, niezabudowanych - przetarg 23.03.2022 godz. 9:20

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 132 zł

11,00 zł/m²

3 189 m²

Termin: 2022-03-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

mielecki, gm. Gawłuszowice, Wola Zdakowska

Cena wywoławcza:

35 132 zł

11,00 zł/m²

3 189 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-03-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

mielecki, gm. Gawłuszowice, Wola Zdakowska

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 2 nieruchomości rolnych, niezabudowanych - przetarg 22.02.2022 godz. 9:40

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 132 zł

11,00 zł/m²

3 189 m²

Termin: 2022-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

mielecki, gm. Gawłuszowice, Wola Zdakowska

Cena wywoławcza:

35 132 zł

11,00 zł/m²

3 189 m²