Licytacje komornicze: Częstochowa
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Licytacja komornicza działki
Częstochowa, Błeszno, Korkowa
...odbędzie się : |
Cena wywoławcza:180 739,89 zł90,46 zł/m²1 998 m² Termin: 2025-01-29 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza działki
Częstochowa, Błeszno, Korkowa |
|||
Cena wywoławcza:180 739,89 zł90,46 zł/m²1 998 m² |
|||
|
...odbędzie się : |
|||
|
Termin: 2025-01-29
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Częstochowa, Zawodzie-Dąbie, Sportowa
...pierwsza licytacja : |
Cena wywoławcza:175 342,50 zł3 668 zł/m²48 m² 2 pokoje Termin: 2025-01-22 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Częstochowa, Zawodzie-Dąbie, Sportowa |
|||
Cena wywoławcza:175 342,50 zł3 668 zł/m²48 m² 2 pokoje |
|||
|
...pierwsza licytacja : |
|||
|
Termin: 2025-01-22
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza działki
Częstochowa, Stradom, Kawodrza
...pierwsza licytacja : |
Cena wywoławcza:352 575 zł82,09 zł/m²4 295 m² Termin: 2025-01-22 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza działki
Częstochowa, Stradom, Kawodrza |
|||
Cena wywoławcza:352 575 zł82,09 zł/m²4 295 m² |
|||
|
...pierwsza licytacja : |
|||
|
Termin: 2025-01-22
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza obiektu / lokalu
Częstochowa, Śródmieście, Nadrzeczna
...pierwsza licytacja |
Cena wywoławcza:3 510 750 złTermin: 2025-01-22 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza obiektu / lokalu
Częstochowa, Śródmieście, Nadrzeczna |
|||
Cena wywoławcza:3 510 750 zł |
|||
|
...pierwsza licytacja |
|||
|
Termin: 2025-01-22
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Częstochowa, Ostatni Grosz, Aleja Niepodległości
...pierwsza licytacja : |
Cena wywoławcza:139 500 zł3 690 zł/m²38 m² 2 pokoje Termin: 2025-01-22 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Częstochowa, Ostatni Grosz, Aleja Niepodległości |
|||
Cena wywoławcza:139 500 zł3 690 zł/m²38 m² 2 pokoje |
|||
|
...pierwsza licytacja : |
|||
|
Termin: 2025-01-22
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Częstochowa, Częstochówka-Parkitka, Okulickiego
...pierwsza licytacja : |
Cena wywoławcza:141 108,75 zł2 019 zł/m²70 m² 3 pokoje Termin: 2025-01-22 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Częstochowa, Częstochówka-Parkitka, Okulickiego |
|||
Cena wywoławcza:141 108,75 zł2 019 zł/m²70 m² 3 pokoje |
|||
|
...pierwsza licytacja : |
|||
|
Termin: 2025-01-22
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza domu
Częstochowa, Tatrzańska
...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości: |
Cena wywoławcza:487 133,33 zł2 179 zł/m²224 m² Termin: 2025-01-21 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza domu
Częstochowa, Tatrzańska |
|||
Cena wywoławcza:487 133,33 zł2 179 zł/m²224 m² |
|||
|
|||
|
Termin: 2025-01-21
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Częstochowa, Raków, Al. Wojska Polskiego
...pierwsza licytacja : |
Cena wywoławcza:124 837,50 zł1 714 zł/m²73 m² 3 pokoje Termin: 2025-01-17 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Częstochowa, Raków, Al. Wojska Polskiego |
|||
Cena wywoławcza:124 837,50 zł1 714 zł/m²73 m² 3 pokoje |
|||
|
...pierwsza licytacja : |
|||
|
Termin: 2025-01-17
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza domu
Częstochowa, Stradom, Koszarowa
...rozpocznie się |
Cena wywoławcza:734 228 zł5 781 zł/m²127 m² 3 pokoje Termin: 2025-01-16 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza domu
Częstochowa, Stradom, Koszarowa |
|||
Cena wywoławcza:734 228 zł5 781 zł/m²127 m² 3 pokoje |
|||
|
...rozpocznie się |
|||
|
Termin: 2025-01-16
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Częstochowa, Raków, Ossowskiego
...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika*** położonego przy ul. Ossowskiego ***/***, 42-207 Częstochowa, dla którego Sąd Rejonowy w Częstochowie IX Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze CZ1C/***/7. |
Cena wywoławcza:99 000 zł3 987 zł/m²25 m² 1 pokój Termin: 2025-01-15 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Częstochowa, Raków, Ossowskiego |
|||
Cena wywoławcza:99 000 zł3 987 zł/m²25 m² 1 pokój |
|||
|
|||
|
Termin: 2025-01-15
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Częstochowa, Gnaszyn-Kawodrza, Spółdzielczości
...pierwsza licytacja : |
Cena wywoławcza:118 551,75 zł1 666 zł/m²71 m² 2 pokoje Termin: 2025-01-15 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Częstochowa, Gnaszyn-Kawodrza, Spółdzielczości |
|||
Cena wywoławcza:118 551,75 zł1 666 zł/m²71 m² 2 pokoje |
|||
|
...pierwsza licytacja : |
|||
|
Termin: 2025-01-15
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza domu
Częstochowa, Kiedrzyn, Azaliowa
...druga licytacja nieruchomości będącej wspólną własnością dłużników: *** ***, *** ***, położonej przy ul. Azaliowa ***/***, 42-224 Częstochowa, dla której Sąd Rejonowy w Częstochowie IX Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***/***. |
Cena wywoławcza:582 666,67 zł3 918 zł/m²149 m² Termin: 2025-01-08 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza domu
Częstochowa, Kiedrzyn, Azaliowa |
|||
Cena wywoławcza:582 666,67 zł3 918 zł/m²149 m² |
|||
|
|||
|
Termin: 2025-01-08
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza domu
Częstochowa, Tysiąclecie, Świętokrzyska
...druga licytacja : |
Cena wywoławcza:996 666,67 zł2 265 zł/m²440 m² Termin: 2025-01-08 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza domu
Częstochowa, Tysiąclecie, Świętokrzyska |
|||
Cena wywoławcza:996 666,67 zł2 265 zł/m²440 m² |
|||
|
...druga licytacja : |
|||
|
Termin: 2025-01-08
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza domu
Częstochowa, Dźbów, Leśna
...odbędzie się : |
Cena wywoławcza:536 250 zł225 zł/m²Termin: 2025-01-08 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza domu
Częstochowa, Dźbów, Leśna |
|||
Cena wywoławcza:536 250 zł225 zł/m² |
|||
|
...odbędzie się : |
|||
|
Termin: 2025-01-08
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza domu
Częstochowa, Stradom, Jana Matejki
...druga licytacja : |
Cena wywoławcza:321 133,33 zł700 zł/m²Termin: 2024-12-13 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza domu
Częstochowa, Stradom, Jana Matejki |