Przetargi nieruchomości: Sosnowiec

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Sosnowiec, Stara

...odbędzie się w dniu 28.10.2022 r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, w sali 307, II piętro.

3. Wysokość wadium wynosi: 15 000,00 zł.

4. Ogłoszenie o przetargu zostało wywieszone na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Sosnowcu przy al. Zwycięstwa 20, a także opublikowane na stronie internetowej pod adresem: bip.um.sosnowiec.pl w zakładce Nieruchomości/Przetargi oraz na stronie www.sosnowiec.pl.

5. Szczegółowe informacje o przetargu można uzyskać w Wydziale Go...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

125 000 zł

413 zł/m²

303 m²

Termin: 2022-10-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Stara

Cena wywoławcza:

125 000 zł

413 zł/m²

303 m²

3. Wysokość wadium wynosi: 15 000,00 zł.

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Broniewskiego

Syndyk masy upadłości ***, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, ogłasza o sprzedaży w trybie pisemnego przetargu ofertowego, łącznie:

- udziału 1/2 w nieruchomości gruntowej – działce o powierzchni 424 m2, położonej w Sosnowcu w rejonie ul. Broniewskiego, objętego KW nr *** za cenę minimalną 4 900,00 PLN;

- udziału 1/3 w nieruchomości gruntowej – działkach o powierzchni 179 m2, położonych w Sosnowcu w rejonie ul. Broniewskiego, objętych KW nr *** za cenę minimalną 1 400,00...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 900 zł

11,56 zł/m²

424 m²

Termin: 2022-10-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Broniewskiego

Cena wywoławcza:

4 900 zł

11,56 zł/m²

424 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Gacka

Sprzedaż obejmuje prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 409/86 o powierzchni 0,0813 ha, zapisanej w księdze wieczystej KA1S/00031173/8 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Sosnowcu oraz udział 28/46 części w prawie użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 409/84 o powierzchni 0,0600 ha, zapisanej w księdze wieczystej KA1S/00081428/6 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Sosnowcu.Działki mają kształt nieregularny i są urządzone jako drogi zape...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

246 zł/m²

813 m²

Termin: 2022-10-11

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Gacka

Cena wywoławcza:

200 000 zł

246 zł/m²

813 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-11

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Kazimierz, Kościuszkowców

...odbędzie się w dniu 7.10.2022 r. o godz. 9.30 w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, w sali 307, II piętro.

3. Wysokość wadium wynosi: 45.000,00 zł (słownie: czterdzieści pięć tysięcy złotych).

5. Szczegółowe informa...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

441 000 zł

268 zł/m²

1 646 m²

Termin: 2022-10-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Kazimierz, Kościuszkowców

Cena wywoławcza:

441 000 zł

268 zł/m²

1 646 m²

5. Szczegółowe informa...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec, Traugutta

NIERUCHOMOŚĆ POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym *** prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą *** ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż majątku wchodzącego w skład masy upadłości za cenę nie niższą niż 90% oszacowanej przez biegłego wartości ceny rynkowej w postaci:

Prawa własności nieruchomości gruntowej, położonej w Sosnowcu przy ulicy Traugutta nr 85 składającej się z dwóch działek o numerach ewidencyjnych 2174/2 i 2174/1 i łącznej powierzchni ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

912 600 zł

1 025 zł/m²

890 m²

Termin: 2022-10-06

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec, Traugutta

Cena wywoławcza:

912 600 zł

1 025 zł/m²

890 m²

NIERUCHOMOŚĆ POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-06

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, 3 – go Maja

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na zawarcie umowy ustanowienia odrębnej własności i sprzedaży niżej wymienionego lokalu mieszkalnego.

ul. 3 – go Maja 42/18
• pow. użytk. 81,76 m² (I piętro)
• 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, WC wspólne na korytarzu;
• instalacje: wodno – kanalizacyjna, elektryczna, gazowa, CO (przyłącze w trakcie realizacji);
• cena wywoławcza – 240.605,00 zł
• kwota postąpienia licytacyjnego – 2.410,00 zł
• wadium – 24.000,00 zł

Warunkiem przystąpienia do przetar...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

240 605 zł

2 943 zł/m²

82 m² 2 pokoje

Termin: 2022-09-27

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „LOKUM”
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, 3 – go Maja

Cena wywoławcza:

240 605 zł

2 943 zł/m²

82 m² 2 pokoje

ul. 3 – go Maja 42/18
• pow. użytk. 81,76 m² (I piętro)
• 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, WC wspólne na korytarzu;
• cena wywoławcza – 240.605,00 zł
• kwota postąpienia licytacyjnego – 2.410,00 zł
• wadium – 24.000,00 zł

Warunkiem przystąpienia do przetar...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-27

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „LOKUM”
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Podjazdowa 14/7

Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 13,49 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną oraz wodociągowo-kanalizacyjną. Ogrzewanie - piec węglowy....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

137 000 zł

3 262 zł/m²

42 m² 1 pokój

Termin: 2022-09-27

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Podjazdowa 14/7

Cena wywoławcza:

137 000 zł

3 262 zł/m²

42 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-27

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Dańdówka, Maliny

ul. Maliny 7a/28
• pow. użytk. 31,96 m² (poddasze)
• pokój z aneksem kuchennym, WC wspólne na korytarzu;
• instalacje: wodno – kanalizacyjna, elektryczna;
• cena wywoławcza – 85.340,00 zł
• kwota postąpienia licytacyjnego – 855,00 zł
• wadium – 8.500,00 zł

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest dokonanie wpłaty:
- kosztów manipulacyjnych bezzwr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

85 340 zł

2 670 zł/m²

32 m² 1 pokój

Termin: 2022-09-27

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „LOKUM”
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Dańdówka, Maliny

Cena wywoławcza:

85 340 zł

2 670 zł/m²

32 m² 1 pokój

ul. Maliny 7a/28
• pow. użytk. 31,96 m² (poddasze)
• pokój z aneksem kuchennym, WC wspólne na korytarzu;
• instalacje: wodno – kanalizacyjna, elektryczna;
• cena wywoławcza – 85.340,00 zł
• kwota postąpienia licytacyjnego – 855,00 zł
• wadium – 8.500,00 zł

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest dokonanie wpłaty:
- kosztów manipulacyjnych bezzwr...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-27

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „LOKUM”
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, 3 – go Maja

ul. 3 – go Maja 44/31
• pow. użytk. 44,12 m² (I piętro)
• pokój, kuchnia, łazienka, WC;
• cena wywoławcza – 140.315,00 zł
• kwota postąpienia licytacyjnego – 1.405,00 zł
• wadium – 14.000,00 zł

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest dokonanie wpłaty:
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

140 315 zł

3 180 zł/m²

44 m² 1 pokój

Termin: 2022-09-27

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „LOKUM”
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, 3 – go Maja

Cena wywoławcza:

140 315 zł

3 180 zł/m²

44 m² 1 pokój

ul. 3 – go Maja 44/31
• pow. użytk. 44,12 m² (I piętro)
• pokój, kuchnia, łazienka, WC;
• cena wywoławcza – 140.315,00 zł
• kwota postąpienia licytacyjnego – 1.405,00 zł
• wadium – 14.000,00 zł

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest dokonanie wpłaty:
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-27

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „LOKUM”
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Klimontowska 17/2

Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 5,65 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną oraz wodociągowo-kanalizacyjną. Ogrzewanie - piec węglowy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

220 000 zł

3 333 zł/m²

66 m² 2 pokoje

Termin: 2022-09-27

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Klimontowska 17/2

Cena wywoławcza:

220 000 zł

3 333 zł/m²

66 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-27

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Podjazdowa 10/12

Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 5,31 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną oraz wodociągowo-kanalizacyjną. Ogrzewanie - CO etażowe węglowe. Gaz poprowadzony do budynku, ale nie podłączony do lokali....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

227 000 zł

4 127 zł/m²

55 m² 2 pokoje

Termin: 2022-09-22

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Podjazdowa 10/12

Cena wywoławcza:

227 000 zł

4 127 zł/m²

55 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-22

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Podjazdowa 10/46

Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 13,26 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną oraz wodociągowo-kanalizacyjną. Ogrzewanie - piec węglowy. Gaz poprowadzony do budynku, ale nie podłączony do lokali....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

214 000 zł

3 891 zł/m²

55 m² 2 pokoje

Termin: 2022-09-22

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Podjazdowa 10/46

Cena wywoławcza:

214 000 zł

3 891 zł/m²

55 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-22

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Podjazdowa 10/6

Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 6,66 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną oraz wodociągowo-kanalizacyjną. Ogrzewanie - piec węglowy. Gaz poprowadzony do budynku, ale nie podłączony do lokali....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

237 000 zł

4 389 zł/m²

54 m² 2 pokoje

Termin: 2022-09-21

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Podjazdowa 10/6

Cena wywoławcza:

237 000 zł

4 389 zł/m²

54 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-21

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Zamkowa 28a/48

Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 0,83 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną, gaz oraz CO....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

116 000 zł

4 640 zł/m²

25 m² 1 pokój

Termin: 2022-09-21

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Zamkowa 28a/48

Cena wywoławcza:

116 000 zł

4 640 zł/m²

25 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-21

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Podjazdowa 4/4

Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 6,94 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną oraz wodociągowo-kanalizacyjną. Ogrzewanie - brak....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

3 261 zł/m²

46 m² 1 pokój

Termin: 2022-09-21

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Podjazdowa 4/4

Cena wywoławcza:

150 000 zł

3 261 zł/m²

46 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-21

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
1                         39
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości