Przetargi i licytacje nieruchomości: gm. Czerwonak

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

poznański, gm. Czerwonak, Bolechowo

...odbędzie się 8 maja 2026 r. o godz. 1000

w siedzibie Urzędu Gminy Czerwonak, ul. Źródlana 39, pok. 01.

_Uwaga: Szczegółowych informacji udziela Urząd Gminy Czerwonak ul. Źródlana 39 - Wydział Regulacji i Obrotu Nieruchomościami, pok. 213, tel. 61/65-44-285, 61-65-44-254. Ogłoszenie o II ustnym przetargu nieograniczonym wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Czerwonak (parter i II piętro), oraz opublikowano na: stronie internetowej Urzędu Gminy Czerwonak www.czerwonak.pl, oraz w Bi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

178 200 zł

351 zł/m²

507 m²

Termin: 2026-05-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Czerwonak
Przetarg na działkę

poznański, gm. Czerwonak, Bolechowo

Cena wywoławcza:

178 200 zł

351 zł/m²

507 m²

...odbędzie się 8 maja 2026 r. o godz. 1000

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Czerwonak
Przetarg na działkę

poznański, gm. Czerwonak, Bolechowo

...odbędzie się 27 kwietnia 2026 r. o godz. 1500_

_w siedzibie Urzędu Gminy Czerwonak, ul. Źródlana 39, pok. 01._

_Uwaga: __Szczegółowych informacji udziela Urząd Gminy Czerwonak ul. Źródlana 39 - Wydział Regulacji i Obrotu Nieruchomościami, pok. 213, tel. 61/65-44-285, 61-65-44-254. Ogłoszenie o II ustnym przetargu nieograniczonym wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Czerwonak (parter i II piętro), oraz opublikowano na: stronie internetowej Urzędu Gminy Czerwonak www.czerwonak.pl,...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 500 000 zł

279 zł/m²

19 726 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Czerwonak
Przetarg na działkę

poznański, gm. Czerwonak, Bolechowo

Cena wywoławcza:

5 500 000 zł

279 zł/m²

19 726 m²

...odbędzie się 27 kwietnia 2026 r. o godz. 1500_

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Czerwonak
Licytacja komornicza mieszkania

poznański, gm. Czerwonak, Koziegłowy, os. Leśne

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

SPÓŁDZIELCZEGO WŁASNOŚCIOWEGO PRAWA DO LOKALU MIESZKALNEGO POŁOŻONEGO: 62-028 KOZIEGŁOWY, OS. LEŚNE ***/***, DLA KTÓREGO SĄD REJONOWY POZNAŃ-STARE MIASTO W POZNANIU V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH PROWADZI KSIĘGĘ WIECZYSTĄ O NUMERZE KW ***

Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny nr *** położony w Koziegłowach, gmina Czerwonak, na osiedlu Leśnym *** o powierzchni użytkowej wynoszącej 33,90m2. Jest to lokal położony na parterze bu...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

246 525 zł

7 272 zł/m²

34 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

poznański, gm. Czerwonak, Koziegłowy, os. Leśne

Cena wywoławcza:

246 525 zł

7 272 zł/m²

34 m² 2 pokoje

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

poznański, gm. Czerwonak, Czerwonak

...odbędzie się 14 kwietnia 2026 r. o godz. 1000

_Uwaga: __Szczegółowych informacji udziela Urząd Gminy Czerwonak ul. Źródlana 39 - Wydział Regulacji i Obrotu Nieruchomościami, pok. 213, tel. 61/65-44-285, 61-65-44-254. Ogłoszenie o I ustnym przetargu nieograniczonym wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Czerwonak (parter i II piętro), oraz opublikowano na: stronie internetowej Urzędu Gminy Czerwonak www.czerwonak.pl, ora...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

515 000 zł

539 zł/m²

955 m²

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Czerwonak
Przetarg na działkę

poznański, gm. Czerwonak, Czerwonak

Cena wywoławcza:

515 000 zł

539 zł/m²

955 m²

...odbędzie się 14 kwietnia 2026 r. o godz. 1000

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Czerwonak
Przetarg na mieszkanie

poznański, gm. Czerwonak, Bolechowo, Kolejowa

Lokal mieszkalny nr 2 o powierzchni użytkowej 50,52 m2 zlokalizowany jest na I piętrze wielorodzinnego budynku mieszkalnego położonego w miejscowości Bolechowo przy ulicy Kolejowej 7, gmina Czerwonak, powiat poznański. Struktura użytkowa lokalu mieszkalnego obejmuje 3 pokoje, korytarz, kuchnię i skrytkę. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 3,09 m2. Lokal wymaga remontu.
Do lokalu przynależy również udział wynoszący5361/17409 części w prawie własności działki oznaczonej ewidencyjnie nume...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

144 588 zł

2 862 zł/m²

51 m² 3 pokoje

Termin: 2026-03-23

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

poznański, gm. Czerwonak, Bolechowo, Kolejowa

Cena wywoławcza:

144 588 zł

2 862 zł/m²

51 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-23

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

poznański, gm. Czerwonak, Bolechowo

...odbędzie się 20 marca 2026 r. o godz. 1000

_Uwaga: __Szczegółowych informacji udziela Urząd Gminy Czerwonak ul. Źródlana 39 - Wydział Regulacji i Obrotu Nieruchomościami, pok. 213, tel. 61/65-44-285, 61-65-44-254. Ogłoszenie o I ustnym przetargu nieograniczonym wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Czerwonak (parter i II piętro), oraz opublikowano na: stronie internetowej Urzędu Gminy Czerwonak www.czerwonak.pl, oraz w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

198 000 zł

391 zł/m²

507 m²

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Czerwonak
Przetarg na działkę

poznański, gm. Czerwonak, Bolechowo

Cena wywoławcza:

198 000 zł

391 zł/m²

507 m²

...odbędzie się 20 marca 2026 r. o godz. 1000

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Czerwonak
Przetarg na działkę

poznański, gm. Czerwonak, Czerwonak

WÓJT GMINY CZERWONAK OGŁASZA***

I USTNE PRZETARGI NIEOGRANICZONE

na sprzedaż nieruchomości położonych w miejscowości Czerwonak, przeznaczonych w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego:

pod tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub usługowej „4MN/U” – działki: nr 6/23, nr 6/24

pod tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub usługowej „3MN/U” – działka nr 6/35, stanowiących własność Gminy Czerwonak o oznaczeniach geodezyjnych:

obręb Czerwonak, arkusz map...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

364 000 zł

540 zł/m²

674 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Czerwonak
Przetarg na działkę

poznański, gm. Czerwonak, Czerwonak

Cena wywoławcza:

364 000 zł

540 zł/m²

674 m²

WÓJT GMINY CZERWONAK OGŁASZA***

I USTNE PRZETARGI NIEOGRANICZONE

obręb Czerwonak, arkusz map...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Czerwonak
Licytacja komornicza domu

poznański, gm. Czerwonak, Kicin, Szkolna

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ul. Szkolna ***, Kicin, 62-004 Czerwonak, dla której Sąd Rejonowy Poznań - Stare Miasto w Poznaniu V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Młyńska 1A, Poznań, 61-729 Poznań) prowadzi księgę wieczystą o numerze KW ***, KW ***, KW ***, KW ***.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa, zabudowana budynkami magazynowo – produkcyjnymi z częścią biurowo – socjalną ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 433 022 zł

1 133 zł/m²

2 147 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

poznański, gm. Czerwonak, Kicin, Szkolna

Cena wywoławcza:

2 433 022 zł

1 133 zł/m²

2 147 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

poznański, gm. Czerwonak, Kliny

OBWIESZCZENIE *** ogłasza sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w miejscowości Kliny

Ogólne warunki sprzedaży:

*** Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w miejscowości Kliny, dla której Sąd Rejonowy Poznań – Stare Miasto w Poznaniu prowadzi księgę wieczystą o nr ***, szczegółowo opisana w operacie szacunkowym z dnia 15 kwietnia 2024 roku, za cenę najkorzystniejszą dla Dłużnika, nie niższą jak 1 230 000,00 zł (słownie: jed...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 230 000 zł

353 zł/m²

3 486 m²

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

poznański, gm. Czerwonak, Kliny

Cena wywoławcza:

1 230 000 zł

353 zł/m²

3 486 m²

Ogólne warunki sprzedaży:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

poznański, gm. Czerwonak, Owińska

Przedmiotem sprzedaży jest:

Lokal mieszkalny nr 5 w budynku przy ul. Bydgoskiej nr 3 o pow. użytkowej 53,10 m2, z dwoma piwnicami o łącznej pow. 21,90 m2 wraz z przynależnym garażem o pow. 14,8 m2  oraz z pomieszczeniem gospodarczym o pow.18,80 m2,  położony w m. Owińska, obręb Owińska, gmina Czerwonak, powiat poznański, województwo wielkopolskie.

Udział w działce nr 204/11 o pow. 0,0793 ha wynosi 7500/57370 cz., nieruchomość zapisana jest w księdze wieczystej nr  PO1P/00136163/6 prowadzonej p...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

172 000 zł

13,49 zł/m²

12 750 m²

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

poznański, gm. Czerwonak, Owińska

Cena wywoławcza:

172 000 zł

13,49 zł/m²

12 750 m²

Przedmiotem sprzedaży jest:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

poznański, gm. Czerwonak, Bolechowo-Osiedle

...odbędzie się 22 grudnia 2025 r. o godz. 1100
w siedzibie Urzędu Gminy Czerwonak, ul. Źródlana 39, pok. 01....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

517 500 zł

225 zł/m²

2 300 m²

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Czerwonak
Przetarg na działkę

poznański, gm. Czerwonak, Bolechowo-Osiedle

Cena wywoławcza:

517 500 zł

225 zł/m²

2 300 m²

...odbędzie się 22 grudnia 2025 r. o godz. 1100
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Czerwonak
Przetarg na działkę

poznański, gm. Czerwonak, Bolechowo-Osiedle

...odbędzie się 22 grudnia 2025 r.
o godz. 1000 w siedzibie Urzędu Gminy Czerwonak, ul. Źródlana 39, pok. 01...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

396 675 zł

225 zł/m²

1 763 m²

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Czerwonak
Przetarg na działkę

poznański, gm. Czerwonak, Bolechowo-Osiedle

Cena wywoławcza:

396 675 zł

225 zł/m²

1 763 m²

...odbędzie się 22 grudnia 2025 r.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Czerwonak
Przetarg na działkę

poznański, gm. Czerwonak, Owińska

Przedmiotem sprzedaży będzie:

Udział w działce nr 204/11 o pow. 0,0793 ha wynosi 7500/57370 cz., nieruchomość zapisana jest w księdze wieczystej nr  PO1P/00136163/6 prowadzonej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

215 000 zł

16,86 zł/m²

12 750 m²

Termin: 2025-12-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

poznański, gm. Czerwonak, Owińska

Cena wywoławcza:

215 000 zł

16,86 zł/m²

12 750 m²

Przedmiotem sprzedaży będzie:

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-17

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

poznański, gm. Czerwonak, Annowo, Spichrzowa

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości położonej przy ul. Spichrzowa działka nr ***/***, Annowo, gmina Czerwonak, 62-005 Owińska, dla której Sąd Rejonowy Poznań - Stare Miasto w Poznaniu V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Młyńska 1a, Poznań, 61-729 Poznań) prowadzi księgę wieczystą o numerze PO1P/***/6, stanowiącej własność dłużnika *** ***.

Suma oszacowania wynosi 81 800,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 61 350,00 zł.

Zgodnie z art. 867 1 § 1 przy...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

61 350 zł

19,43 zł/m²

3 157 m²

Termin: 2025-12-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

poznański, gm. Czerwonak, Annowo, Spichrzowa

Cena wywoławcza:

61 350 zł

19,43 zł/m²

3 157 m²

...pierwsza licytacja :

Zgodnie z art. 867 1 § 1 przy...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

poznański, gm. Czerwonak, Kicin, Szkolna

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ul. Szkolna dz. nr ***/***, nr ***/*** i ***, nr ***/*** i ***/*** nr ***/***, ***/***, Kicin, 62-004 Czerwonak, dla której Sad Rejonowy Poznań - Stare Miasto w Poznaniu V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Młyńska 1A, Poznań, 61-729 Poznań) prowadzi księgę wieczystą o numerze KW PO1P/***/7, KW PO1P/***/6, KW PO1P/***/0, KW PO1P/***/6.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 737 149,75 zł

1 275 zł/m²

2 147 m²

Termin: 2025-12-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

poznański, gm. Czerwonak, Kicin, Szkolna

Cena wywoławcza:

2 737 149,75 zł

1 275 zł/m²

2 147 m²

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości