Przetargi i licytacje: domy opolskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza domu

Kędzierzyn-Koźle, Bratków

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielami są ***, *** położonej przy Bratków ***, 47-224 Kędzierzyn-Koźle, dla której Sąd Rejonowy w Kędzierzynie-Koźlu (adres: ul. Żeromskiego ***, Kędzierzyn-Koźle, 47-200 Kędzierzyn-Koźle) prowadzi księgę wieczystą o numerze OP1K/***/9.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie szeregowej położonej pod adresem: 47-220 Kędzierzyn-Koźle, ul. Bratków ***, dla której Są...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

547 000 zł

2 826 zł/m²

194 m²

Termin: 2024-11-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Kędzierzyn-Koźle, Bratków

Cena wywoławcza:

547 000 zł

2 826 zł/m²

194 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-11-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na dom

nyski, gm. Łambinowice, Drogoszów

Syndyk oferuje do sprzedaży, w formie pisemnego konkursu ofert:

działkę nr ***, obszaru 0,0800 ha wraz z zabudowaniami mieszkalnymi, położoną w Drogoszowie, gmina Łambinowice (KW nr ***), za cenę nie niższą niż 170.250,00 złotych - postępowanie o sygn. OP1O/GUp-s/177/2024,

Warunkiem uczestnictwa w postępowaniu konkursowym jest:

złożenie oferty dotyczącej wskazanej nieruchomości, ruchomości bądź należności w zamkniętej kopercie opatrzonej dopiskiem „NIE OTWIERAĆ - OFERTA” ze wskazaniem odpowie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

170 250 zł

1 591 zł/m²

107 m² 3 pokoje

Termin: 2024-11-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

nyski, gm. Łambinowice, Drogoszów

Cena wywoławcza:

170 250 zł

1 591 zł/m²

107 m² 3 pokoje

Warunkiem uczestnictwa w postępowaniu konkursowym jest:

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza domu

Prudnik, Wiejska

...pierwsza licytacja nieruchomości położonego/ej przy Wiejska ***, 48-200 Prudnik, dla którego Sąd Rejonowy w Prudnik Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***. Suma oszacowania wynosi 268 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 201 000,00 zł.

Rękojmia winna być złożona najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 26 ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

201 000 zł

Termin: 2024-11-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Prudnik, Wiejska

Cena wywoławcza:

201 000 zł

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-11-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

brzeski, gm. Lubsza, Lubsza

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości położonej przy ***, 49-313 Lubsza, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Przy Sądzie Rejonowym w Brzegu (adres: ul. Chrobrego 31, Brzeg, 49-300 Brzeg) prowadzi księgę wieczystą o numerze OP1B/***/1.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa położona w Mąkoszycach Borku nr ***/***, w gminie Lubsza, w powiecie brzeskim, województwie opolskim, sposób korzystania: teren zabudowany mieszkalny, rola, o łącznej powierzchni gruntów 0,1264 ha, składającą się z dwóc...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

88 800 zł

70,25 zł/m²

2 pokoje

Termin: 2024-11-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

brzeski, gm. Lubsza, Lubsza

Cena wywoławcza:

88 800 zł

70,25 zł/m²

2 pokoje

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-11-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Kędzierzyn-Koźle, Krapkowicka

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Krapkowicka ***, 47-208 Poborszów, dla której SĄD REJONOWY W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. UL.ŻEROMSKIEGO 5, KEDZIERZYN-KOŹLE, 47-200 KĘDZIERZYN-KOŹLE) prowadzi księgę wieczystą o numerze OP1K/***/1.

Suma oszacowania wynosi 233 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 174 750,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno ogląd...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

174 750 zł

820 zł/m²

213 m² 5 pokoi

Termin: 2024-11-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Kędzierzyn-Koźle, Krapkowicka

Cena wywoławcza:

174 750 zł

820 zł/m²

213 m² 5 pokoi

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno ogląd...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-11-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

nyski, gm. Korfantów, Ścinawa Mała, Klasztorna

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ul. Klasztorna ***, Ścinawa Mała, 48-325 Korfantów, dla której SĄD REJONOWY W NYSIE V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. RYNEK 36C, Nysa, 48-300 NYSA) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa zabudowana objęta księgą wieczystą nr ***, w skład której wchodzą zabudowana działka gruntowa nr *** AM 1 położona w Ścinawie Małej przy ul. Klasztornej nr *** oraz niezabudowan...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

75 487,50 zł

733 zł/m²

103 m²

Termin: 2024-11-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

nyski, gm. Korfantów, Ścinawa Mała, Klasztorna

Cena wywoławcza:

75 487,50 zł

733 zł/m²

103 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-11-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Kędzierzyn-Koźle

- nieruchomości położonej przy ul. Kosynierów ***, 47-200 Kędzierzyn-Koźle, dla której SĄD REJONOWY W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. UL.ŻEROMSKIEGO 5, KĘDZIERZYN-KOŹLE, 47-200 KĘDZIERZYN-KOŹLE) prowadzi księgę wieczystą o numerze OP1K/***/***.

Suma oszacowania wynosi 346 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 259 500,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

259 500 zł

2 pokoje

Termin: 2024-11-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Kędzierzyn-Koźle

Cena wywoławcza:

259 500 zł

2 pokoje

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-11-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

kędzierzyńsko-kozielski, 1 Maja

...pierwsza licytacja :

- lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** położonego przy 1 Maja ***, Żyrowa, 47-330 Zdzieszowice, dla którego Sąd Rejonowy w Kędzierzynie-Koźlu V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Żeromskiego 5, Kędzierzyn-Koźle, 47-200 Kędzierzyn-Koźle) prowadzi księgę wieczystą o numerze OP1K/***/9.

Opis nieruchomości:
Działka gruntowa oznaczona nr. ewidencyjnym *** ma kształt nieregularny, wydłużony. Działka zabudowa jest budynkiem mieszkalnym w zabudowie wolnostojące...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

927 937,50 zł

8 pokoi

Termin: 2024-11-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

kędzierzyńsko-kozielski, 1 Maja

Cena wywoławcza:

927 937,50 zł

8 pokoi

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-11-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na dom

opolski, gm. Łubniany, Kępa, Luboszycka

Syndyk z wolnej ręki sprzeda za cenę nie niższą od 518000,00 zł dom, na warunkach regulaminu sprzedaży zatwierdzonego przez Sędziego Komisarza.

Oferty zakupu można składać w terminie do 31 X 2024 r. pocztą na adres: Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Staniec, ul. Spychalskiego 14, 45-716 Opole lub emailem: . Oferta powinna zawierać dane oferenta, w tym nr telefonu i adres email oraz cenę. Syndyk zastrzega odstąpienie od oferty bez podania przyczyny. Regulamin sprzedaży zostanie przekazany ofere...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

518 000 zł

2 846 zł/m²

182 m² 4 pokoje

Termin: 2024-10-31

Organizator przetargu:
Syndyk Jarosław Staniec
Przetarg na dom

opolski, gm. Łubniany, Kępa, Luboszycka

Cena wywoławcza:

518 000 zł

2 846 zł/m²

182 m² 4 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-31

Organizator przetargu:
Syndyk Jarosław Staniec
Licytacja komornicza domu

Kluczbork, Karola Miarki

...pierwsza licytacja prawa wieczystego użytkowania nieruchomości do dnia 11-11-2086 r. składającej się działek gruntu nr ***/*** oraz ***/*** o pow. łącznej 0,1474 ha oraz stanowiących odrębny przedmiot własności budynków i budowli w postaci budynku mieszkalnego o pow. uż. 104,10m2 oraz pięciu budynków niemieszkalnych o pow. uż. 295,00m2; 7,00 m2; 48,00m2; 30,00m2 oraz 83,00m2;

należącego do dłużnika: *** ***
położonego pod adresem: ul. Karola Miarki ***, 46-200 Kluczbork,
dla którego Sąd Rej...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

591 300 zł

5 680 zł/m²

104 m²

Termin: 2024-10-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Kluczbork, Karola Miarki

Cena wywoławcza:

591 300 zł

5 680 zł/m²

104 m²

należącego do dłużnika: *** ***
dla którego Sąd Rej...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-10-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na dom

Opole, Śląska

...odbędzie się w tym samym miejscu, w dniu rozstrzygnięcia przetargu (30.10.2024 r.) o godz. 14:30. W przypadku licytacji kwota postąpienia wynosić będzie 1.000,00 PLN.
6. Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie wyznaczonym przez Syndyka, nie dłuższym niż cztery miesiące od dnia rozstrzygnięcia przetargu.
7. Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętej niniejszym przetargiem, jak również informacje dotyczące trybu składania ofert, można uzyskać pod nr tel. + 48 602 660 084, w dni rob...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 121 500 zł

6 729 zł/m²

167 m² 4 pokoje

Termin: 2024-10-30

Organizator przetargu:
Syndyk Joanna Wrońska
Przetarg na dom

Opole, Śląska

Cena wywoławcza:

1 121 500 zł

6 729 zł/m²

167 m² 4 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-30

Organizator przetargu:
Syndyk Joanna Wrońska
Licytacja komornicza domu

kluczborski, gm. Kluczbork, Smardy Górne, Wielka

...pierwsza licytacja nieruchomości składającej się z działki nr *** o pow. 700,00m2 (0,0700ha); zabudowanej budynkiem mieszkalnym z 1911 roku w zabudowie półzwartej - bliźniaczej o pow. zab. 128,00m2; posesja ogrodzona

położonej w Smardach Górnych przy ul. Wielkiej ***,
dla której Sąd Rejonowy w Kluczborku prowadzi księgę wieczystą o numerze KW OP1U/***
Suma oszacowania wynosi 173 000,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 129 750,00zł. Licytant przystępujący do prz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

129 750 zł

1 014 zł/m²

128 m²

Termin: 2024-10-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

kluczborski, gm. Kluczbork, Smardy Górne, Wielka

Cena wywoławcza:

129 750 zł

1 014 zł/m²

128 m²

położonej w Smardach Górnych przy ul. Wielkiej ***,
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-10-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na dom

Opole, Jodłowa

...odbędzie się

25 października 2024 r. o godzinie 12.30 w siedzibie Syndyka j/w.

Syndyk zastrzega sobie prawo do zmiany terminu przetargu lub jego odwołania bez podawania przyczyn....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

798 000 zł

3 940 zł/m²

203 m²

Termin: 2024-10-24

Organizator przetargu:
Syndyk Przemysław Langer
Przetarg na dom

Opole, Jodłowa

Cena wywoławcza:

798 000 zł

3 940 zł/m²

203 m²

...odbędzie się

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-24

Organizator przetargu:
Syndyk Przemysław Langer
Przetarg na dom

opolski, gm. Turawa, Węgry, Kotorska

...odbędzie się

25 października 2024 r. o godzinie 13.00 w siedzibie Syndyka j/w.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

528 000 zł

3 504 zł/m²

151 m²

Termin: 2024-10-24

Organizator przetargu:
Syndyk Przemysław Langer
Przetarg na dom

opolski, gm. Turawa, Węgry, Kotorska

Cena wywoławcza:

528 000 zł

3 504 zł/m²

151 m²

...odbędzie się

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-24

Organizator przetargu:
Syndyk Przemysław Langer
Licytacja komornicza domu

namysłowski, gm. Namysłów, Smarchowice Wielkie, Brzegowa

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości położonej przy ul. Brzegowa ***, Smarchowice Wielkie, 46-100 Namysłów, dla której Sąd Rejonowy w Kluczborku IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. M. Skłodowskiej-Curie 15, Kluczbork, 46-200 Kluczbork) prowadzi księgę wieczystą o numerze OP1U/***/4.

Opis nieruchomości:
prawa własności nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę nr *** (Bi, Br-RIIIb) o pow. 4000 m2 zabudowaną budynkiem mieszkalnym o pow. użytk. 236 m2, częściowo podpiwniczony, działkę n...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 875 339,15 zł

7 946 zł/m²

236 m² 6 pokoi

Termin: 2024-10-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

namysłowski, gm. Namysłów, Smarchowice Wielkie, Brzegowa

Cena wywoławcza:

1 875 339,15 zł

7 946 zł/m²

236 m² 6 pokoi

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-10-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         57
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości