Cena wywoławcza:

237 752 zł

232 zł/m²

1 023 m²

Termin: 2023-12-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

237 752 zł

232 zł/m²

1 023 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

224 917 zł

226 zł/m²

995 m²

Termin: 2023-12-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

224 917 zł

226 zł/m²

995 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

342 917 zł

256 zł/m²

1 337 m²

Termin: 2023-12-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

342 917 zł

256 zł/m²

1 337 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

441 440 zł

256 zł/m²

1 722 m²

Termin: 2023-12-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

441 440 zł

256 zł/m²

1 722 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

260 015 zł

265 zł/m²

982 m²

Termin: 2023-12-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

260 015 zł

265 zł/m²

982 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

243 613 zł

227 zł/m²

1 071 m²

Termin: 2023-12-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

243 613 zł

227 zł/m²

1 071 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

193 547 zł

217 zł/m²

893 m²

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

193 547 zł

217 zł/m²

893 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

261 710 zł

216 zł/m²

1 209 m²

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

261 710 zł

216 zł/m²

1 209 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

269 692 zł

216 zł/m²

1 246 m²

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

269 692 zł

216 zł/m²

1 246 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

182 547 zł

217 zł/m²

842 m²

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

182 547 zł

217 zł/m²

842 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

210 157 zł

217 zł/m²

970 m²

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

210 157 zł

217 zł/m²

970 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 666 zł

217 zł/m²

926 m²

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

200 666 zł

217 zł/m²

926 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

193 764 zł

217 zł/m²

894 m²

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

193 764 zł

217 zł/m²

894 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

245 318 zł

217 zł/m²

1 133 m²

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

245 318 zł

217 zł/m²

1 133 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

199 156 zł

217 zł/m²

919 m²

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

199 156 zł

217 zł/m²

919 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
1                         28
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości