Cena wywoławcza:

240 268 zł

241 zł/m²

998 m²

Termin: 2025-06-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

240 268 zł

241 zł/m²

998 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

260 317 zł

265 zł/m²

982 m²

Termin: 2025-06-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

260 317 zł

265 zł/m²

982 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

209 107 zł

196 zł/m²

1 067 m²

Termin: 2025-06-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

209 107 zł

196 zł/m²

1 067 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Pałówko

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

254 697 zł

74,91 zł/m²

3 400 m²

Termin: 2025-06-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Pałówko

Cena wywoławcza:

254 697 zł

74,91 zł/m²

3 400 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

205 540 zł

196 zł/m²

1 050 m²

Termin: 2025-06-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

205 540 zł

196 zł/m²

1 050 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

225 220 zł

226 zł/m²

995 m²

Termin: 2025-06-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

225 220 zł

226 zł/m²

995 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

243 916 zł

228 zł/m²

1 071 m²

Termin: 2025-06-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

243 916 zł

228 zł/m²

1 071 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Kanin

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

70 584 zł

3,56 zł/m²

19 800 m²

Termin: 2025-05-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Kanin

Cena wywoławcza:

70 584 zł

3,56 zł/m²

19 800 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Karsino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 349 zł

27,74 zł/m²

986 m²

Termin: 2025-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Karsino

Cena wywoławcza:

27 349 zł

27,74 zł/m²

986 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

285 901 zł

257 zł/m²

1 113 m²

Termin: 2025-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

285 901 zł

257 zł/m²

1 113 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

260 317 zł

265 zł/m²

982 m²

Termin: 2025-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

260 317 zł

265 zł/m²

982 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Pałówko

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

254 697 zł

74,91 zł/m²

3 400 m²

Termin: 2025-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Pałówko

Cena wywoławcza:

254 697 zł

74,91 zł/m²

3 400 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

243 916 zł

228 zł/m²

1 071 m²

Termin: 2025-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

243 916 zł

228 zł/m²

1 071 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

343 219 zł

257 zł/m²

1 337 m²

Termin: 2025-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

343 219 zł

257 zł/m²

1 337 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

205 540 zł

196 zł/m²

1 050 m²

Termin: 2025-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

205 540 zł

196 zł/m²

1 050 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
1                         28
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości