Cena wywoławcza:

184 713 zł

176 zł/m²

1 050 m²

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

184 713 zł

176 zł/m²

1 050 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

257 039 zł

231 zł/m²

1 113 m²

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

257 039 zł

231 zł/m²

1 113 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

181 724 zł

176 zł/m²

1 035 m²

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

181 724 zł

176 zł/m²

1 035 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

202 425 zł

203 zł/m²

995 m²

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

202 425 zł

203 zł/m²

995 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

234 014 zł

238 zł/m²

982 m²

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

234 014 zł

238 zł/m²

982 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

219 252 zł

205 zł/m²

1 071 m²

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

219 252 zł

205 zł/m²

1 071 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

187 924 zł

176 zł/m²

1 067 m²

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

187 924 zł

176 zł/m²

1 067 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

213 977 zł

209 zł/m²

1 023 m²

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

213 977 zł

209 zł/m²

1 023 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

215 969 zł

216 zł/m²

998 m²

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

215 969 zł

216 zł/m²

998 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

308 625 zł

231 zł/m²

1 337 m²

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

308 625 zł

231 zł/m²

1 337 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

217 038 zł

173 zł/m²

1 256 m²

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

217 038 zł

173 zł/m²

1 256 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Przedmiotem sprzedaży jest część nieruchomości objęta księgą wieczystą KW numer ***, która prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Sławnie IV Wydział Ksiąg Wieczystych tj. prawo użytkowania wieczystego działki gruntu oznaczonej w ewidencji gruntów nr 154/2 o powierzchni 0,3594 ha położonej w miejscowości Postomino (gmina Postomino, powiat sławieński, woj. zachodniopomorskie. Zgodnie z Wypisem z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wydanym w dniu 06.12.2022 r., teren działki nr 154/2 ob...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

54 000 zł

15,03 zł/m²

3 594 m²

Termin: 2024-02-15

Organizator przetargu:
Poczta Polska SA
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Cena wywoławcza:

54 000 zł

15,03 zł/m²

3 594 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-15

Organizator przetargu:
Poczta Polska SA
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

208 804 zł

196 zł/m²

1 067 m²

Termin: 2024-02-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

208 804 zł

196 zł/m²

1 067 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

241 153 zł

192 zł/m²

1 256 m²

Termin: 2024-02-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

241 153 zł

192 zł/m²

1 256 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

239 966 zł

240 zł/m²

998 m²

Termin: 2024-02-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

239 966 zł

240 zł/m²

998 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-13

Organizator przetargu:
KOWR
1                         28
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości