Cena wywoławcza:

245 318 zł

217 zł/m²

1 133 m²

Termin: 2023-09-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

245 318 zł

217 zł/m²

1 133 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

269 692 zł

216 zł/m²

1 246 m²

Termin: 2023-09-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

269 692 zł

216 zł/m²

1 246 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

193 547 zł

217 zł/m²

893 m²

Termin: 2023-09-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

193 547 zł

217 zł/m²

893 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

223 531 zł

217 zł/m²

1 032 m²

Termin: 2023-09-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

223 531 zł

217 zł/m²

1 032 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

203 470 zł

217 zł/m²

939 m²

Termin: 2023-09-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

203 470 zł

217 zł/m²

939 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

261 710 zł

216 zł/m²

1 209 m²

Termin: 2023-09-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

261 710 zł

216 zł/m²

1 209 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

193 764 zł

217 zł/m²

894 m²

Termin: 2023-09-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

193 764 zł

217 zł/m²

894 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

195 489 zł

217 zł/m²

902 m²

Termin: 2023-09-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

195 489 zł

217 zł/m²

902 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

210 157 zł

217 zł/m²

970 m²

Termin: 2023-08-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

210 157 zł

217 zł/m²

970 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

269 692 zł

216 zł/m²

1 246 m²

Termin: 2023-08-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

269 692 zł

216 zł/m²

1 246 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

182 547 zł

217 zł/m²

842 m²

Termin: 2023-08-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

182 547 zł

217 zł/m²

842 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

223 963 zł

217 zł/m²

1 034 m²

Termin: 2023-08-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

223 963 zł

217 zł/m²

1 034 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

297 733 zł

216 zł/m²

1 376 m²

Termin: 2023-08-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

297 733 zł

216 zł/m²

1 376 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 666 zł

217 zł/m²

926 m²

Termin: 2023-08-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

200 666 zł

217 zł/m²

926 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

252 866 zł

216 zł/m²

1 168 m²

Termin: 2023-08-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

252 866 zł

216 zł/m²

1 168 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-07

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości