Cena wywoławcza:

193 764 zł

217 zł/m²

894 m²

Termin: 2023-08-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

193 764 zł

217 zł/m²

894 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

203 470 zł

217 zł/m²

939 m²

Termin: 2023-08-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

203 470 zł

217 zł/m²

939 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 666 zł

217 zł/m²

926 m²

Termin: 2023-08-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

200 666 zł

217 zł/m²

926 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

252 866 zł

216 zł/m²

1 168 m²

Termin: 2023-08-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

252 866 zł

216 zł/m²

1 168 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

261 710 zł

216 zł/m²

1 209 m²

Termin: 2023-08-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

261 710 zł

216 zł/m²

1 209 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

193 547 zł

217 zł/m²

893 m²

Termin: 2023-08-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

193 547 zł

217 zł/m²

893 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

199 156 zł

217 zł/m²

919 m²

Termin: 2023-08-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

199 156 zł

217 zł/m²

919 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

223 531 zł

217 zł/m²

1 032 m²

Termin: 2023-08-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

223 531 zł

217 zł/m²

1 032 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

245 318 zł

217 zł/m²

1 133 m²

Termin: 2023-08-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

245 318 zł

217 zł/m²

1 133 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 772 zł

253 zł/m²

7 m²

Termin: 2023-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

1 772 zł

253 zł/m²

7 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

242 545 zł

195 zł/m²

1 246 m²

Termin: 2023-01-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

242 545 zł

195 zł/m²

1 246 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

224 296 zł

195 zł/m²

1 152 m²

Termin: 2023-01-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

224 296 zł

195 zł/m²

1 152 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

298 757 zł

185 zł/m²

1 613 m²

Termin: 2023-01-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

298 757 zł

185 zł/m²

1 613 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

188 964 zł

195 zł/m²

970 m²

Termin: 2023-01-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

188 964 zł

195 zł/m²

970 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

201 582 zł

195 zł/m²

1 035 m²

Termin: 2023-01-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

201 582 zł

195 zł/m²

1 035 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-30

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości