Przetargi i licytacje: grunty lubuskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Maszewo, Chlebów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat krośnieński, gmina Maszewo, obręb Chlebów działka nr: 43/6 o pow. ewid. 2.4225. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 2.4225 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 2,4225 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1K/00032621/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

115 200 zł

4,76 zł/m²

24 225 m²

Termin: 2026-03-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Maszewo, Chlebów

Cena wywoławcza:

115 200 zł

4,76 zł/m²

24 225 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Pszczew, Świechocin

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat międzyrzecki, gmina Pszczew, obręb Świechocin działka nr: 2 o pow. ewid. 0.5100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5100 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,5100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1M/00048109/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

78 600 zł

15,41 zł/m²

5 100 m²

Termin: 2026-03-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Pszczew, Świechocin

Cena wywoławcza:

78 600 zł

15,41 zł/m²

5 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Sulechów, Głogusz

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat zielonogórski, gmina Sulechów, obręb Głogusz działka nr: 214/1 o pow. ewid. 3.3300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 3.3300 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,2900 ha; RIVb/R - 0,7400 ha; RV/R - 0,7700 ha; RVI/R - 1,5300 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG2S/00028813/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

302 490 zł

9,08 zł/m²

33 300 m²

Termin: 2026-03-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Sulechów, Głogusz

Cena wywoławcza:

302 490 zł

9,08 zł/m²

33 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Krosno Odrzańskie, Kamień Morsko

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat krośnieński, gmina Krosno Odrzańskie, obręb Kamień Morsko działki nr: 68/4 o pow. ewid. 0.3800, nr: 68/6 o pow. ewid. 0.0300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4100 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,4100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1K/00032410/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

603 250 zł

147 zł/m²

4 100 m²

Termin: 2026-03-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Krosno Odrzańskie, Kamień Morsko

Cena wywoławcza:

603 250 zł

147 zł/m²

4 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Bledzew, Sokola Dąbrowa

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat międzyrzecki, gmina Bledzew, obręb Sokola Dąbrowa działka nr: 148 o pow. ewid. 0.0600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0600 ha, w tym w użytkach (N/N - 0,0600 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1M/00022854/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 220 zł

28,70 zł/m²

600 m²

Termin: 2026-03-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Bledzew, Sokola Dąbrowa

Cena wywoławcza:

17 220 zł

28,70 zł/m²

600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-13

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

sulęciński, gm. Torzym, Gądków Wielki

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy dz.nr ***/***, Gądków Wielki, 66-235 Torzym, dla której Sąd Rejonowy w Sulęcinie IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Sulęcinie (adres: ul. Plac Kościelny 1, Sulęcin, 69-200 Sulęcin) prowadzi księgę wieczystą o numerze GW1U/***/***.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa rolna niezabudowana, oznaczona w ewidencji gruntów numerem działki ***/***, składającą się z użytk...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

76 000 zł

1,54 zł/m²

49 500 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sulęciński, gm. Torzym, Gądków Wielki

Cena wywoławcza:

76 000 zł

1,54 zł/m²

49 500 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Żagań, Starowiejska

...odbędzie się w dniu 12 marca 2026 r. o godz. 11.00 w siedzibie Urzędu Miasta Żagań Pl. Słowiański 17, pokój nr 13 (sala konferencyjna).

Wadium w podanej powyżej wysokości należy wnosić na konto Bank Santander. O/Żagań 39 10902558-0000000640000101 do dnia 6 marca 2026 r.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 000 zł

133 zł/m²

750 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań, Starowiejska

Cena wywoławcza:

100 000 zł

133 zł/m²

750 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań, Kolejowa

...odbędzie się w dniu 12 marca 2026 r. o godz. 10.30 w siedzibie Urzędu Miasta Żagań Pl. Słowiański 17, pokój nr 13 (sala konferencyjna).

Uwaga! Wadium powinno wpłynąć na konto w wyznaczonym terminie.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

162 zł/m²

926 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań, Kolejowa

Cena wywoławcza:

150 000 zł

162 zł/m²

926 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań, Węglowa

...odbędzie się w dniu 12 marca 2026 r. o godz. 9.00 w siedzibie Urzędu Miasta Żagań Pl. Słowiański 17, pokój nr 13 (sala konferencyjna).

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 000 zł

154 zł/m²

1 497 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań, Węglowa

Cena wywoławcza:

230 000 zł

154 zł/m²

1 497 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Świdnica, Wilkanowo

...odbędzie się dnia: 12 marca 2026 r. w budynku Gminnego Ośrodka Kultury przy ul. Ogrodowej 37, pok. nr 2 (sala posiedzeń).

Dane teleadresowe, pod którymi można uzyskać szczegółowe informacje: _Referat gospodarki i rozwoju w Urzędzie Gminy Świdnica ul. Długa 38, 66-008 Świdnica, pok. nr 11, tel.: 519654579, e-mail: __m.skrucha@swidnica.zgora.pl_ _ _...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

221 540 zł

220 zł/m²

1 007 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świdnicy
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Świdnica, Wilkanowo

Cena wywoławcza:

221 540 zł

220 zł/m²

1 007 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świdnicy
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Świdnica, Wilkanowo

...odbędzie się w dniu 12 marca 2026 r. o godzinie 9:30 w budynku Gminnego
Ośrodka Kultury przy ul. Ogrodowej 37.
• W przetargu mogą uczestniczyć osoby fizyczne i prawne, jeżeli najpóźniej do dnia
9 marca 2026 r. do godziny 15:00 wpłacą wadium w podanej wyżej wysokości na konto
nr 16 1020 5402 0000 0602 0027 8838 Bank PKO oddział w Zielonej Górze
z dopiskiem „ wadium za działkę nr 953/3 Wilkanowo „ (za terminową datę wpłaty
wadium przelewem uważa się datę wpływu środków na konto do dnia 9 marca...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

213 400 zł

220 zł/m²

970 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Świdnica, pow. zielonogórski, woj. lubelskie
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Świdnica, Wilkanowo

Cena wywoławcza:

213 400 zł

220 zł/m²

970 m²

Ośrodka Kultury przy ul. Ogrodowej 37.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Świdnica, pow. zielonogórski, woj. lubelskie
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Świdnica, Wilkanowo

...odbędzie się w dniu 12 marca 2026 r. o godzinie 10:00 w budynku
Gminnego Ośrodka Kultury przy ul. Ogrodowej 37.
z dopiskiem „ wadium za działkę nr 953/4 Wilkanowo „ (za terminową datę wpłaty
wadium przelewem uważa się datę wpływu środków na konto do dnia 9 marc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

220 000 zł

220 zł/m²

1 000 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Świdnica, pow. zielonogórski, woj. lubelskie
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Świdnica, Wilkanowo

Cena wywoławcza:

220 000 zł

220 zł/m²

1 000 m²

Gminnego Ośrodka Kultury przy ul. Ogrodowej 37.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Świdnica, pow. zielonogórski, woj. lubelskie
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Witnica, Kamień Wielki

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat gorzowski, gmina Witnica, obręb Kamień Wielki działka nr: 52/1 o pow. ewid. 0.6100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.6100 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,2800 ha; RV/R - 0,3300 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1G/00103904/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

238 900 zł

39,16 zł/m²

6 100 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Witnica, Kamień Wielki

Cena wywoławcza:

238 900 zł

39,16 zł/m²

6 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Lubiszyn, Wysoka

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat gorzowski, gmina Lubiszyn, obręb Wysoka działka nr: 416 o pow. ewid. 1.9700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.9700 ha, w tym w użytkach (ŁIV/Ł - 1,9000 ha; ŁIV/W - 0,0700 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1G/00103477/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

101 200 zł

5,14 zł/m²

19 700 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Lubiszyn, Wysoka

Cena wywoławcza:

101 200 zł

5,14 zł/m²

19 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Kłodawa, Kłodawa

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat gorzowski, gmina Kłodawa, obręb Kłodawa działka nr: 36 o pow. ewid. 1.5025. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.5025 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,0377 ha; RV/R - 0,6109 ha; RV/Lzr - 0,0588 ha; PsIV/Ps - 0,6072 ha; PsV/Ps - 0,1879 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1G/00099822/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

58 100 zł

3,87 zł/m²

15 025 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Kłodawa, Kłodawa

Cena wywoławcza:

58 100 zł

3,87 zł/m²

15 025 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości