Przetargi i licytacje: grunty dolnośląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Międzybórz

...odbędzie się w dniu 29 kwietnia 2026 r. w kolejności ustalonej w tabeli powyżej siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Międzyborzu, w sali sesyjnej (pokój nr 12).

Osobom, które przetargu nie wygrały wadium zostanie wypłacone niezwłocznie po zamknięciu przetargu, jednak nie później niż przed upływem 3 dni od dnia zamknięcia przetargu (po pisemnej dyspozycji wpłacającego), natomiast wadium wpłacone przez uczestnika, który przetarg wygrał zostanie zaliczone na poczet cen...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

86 750 zł

70,41 zł/m²

1 232 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Międzybórz
Przetarg na działkę

Międzybórz

Cena wywoławcza:

86 750 zł

70,41 zł/m²

1 232 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Cena wywoławcza:

161 300 zł

69,83 zł/m²

2 310 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Międzybórz
Przetarg na działkę

Międzybórz

Cena wywoławcza:

161 300 zł

69,83 zł/m²

2 310 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Cena wywoławcza:

51 950 zł

73,90 zł/m²

703 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Międzybórz
Przetarg na działkę

Międzybórz

Cena wywoławcza:

51 950 zł

73,90 zł/m²

703 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Międzybórz
Przetarg na działkę

ząbkowicki, gm. Ząbkowice Śląskie, Stolec

Nieruchomość nierolna zabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat ząbkowicki, gmina Ząbkowice Śląskie, obręb Stolec działka nr: 998/6 o pow. ewid. 0.3086. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3086 ha, w tym w użytkach (ŁV/Br - 0,2073 ha; PsII/Br - 0,1013 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 63669. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

161 040 zł

52,18 zł/m²

3 086 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

ząbkowicki, gm. Ząbkowice Śląskie, Stolec

Cena wywoławcza:

161 040 zł

52,18 zł/m²

3 086 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

legnicki, gm. Miłkowice, Gniewomirowice

Nieruchomość nierolna zabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat legnicki, gmina Miłkowice, obręb Gniewomirowice działki nr: 253/1 o pow. ewid. 0.1463, nr: 253/2 o pow. ewid. 0.1337. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2800 ha, w tym w użytkach (RIIIb/Br - 0,2800 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 17684. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

154 000 zł

55,00 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

legnicki, gm. Miłkowice, Gniewomirowice

Cena wywoławcza:

154 000 zł

55,00 zł/m²

2 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

ząbkowicki, gm. Ząbkowice Śląskie, Stolec

Nieruchomość nierolna zabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat ząbkowicki, gmina Ząbkowice Śląskie, obręb Stolec działka nr: 998/9 o pow. ewid. 0.1617. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1617 ha, w tym w użytkach (PsII/Br - 0,1617 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 63669. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

117 480 zł

72,65 zł/m²

1 617 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

ząbkowicki, gm. Ząbkowice Śląskie, Stolec

Cena wywoławcza:

117 480 zł

72,65 zł/m²

1 617 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Chojnów, Konradówka

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat legnicki, gmina Chojnów, obręb Konradówka działki nr: 90/1 o pow. ewid. 0.0400, nr: 97 o pow. ewid. 0.0400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0800 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,0400 ha; ŁIII/Ł - 0,0400 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LE1Z/00039866/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 900 zł

34,88 zł/m²

800 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Chojnów, Konradówka

Cena wywoławcza:

27 900 zł

34,88 zł/m²

800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

średzki, gm. Miękinia, Lenartowice

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy brak, LENARTOWICE, 55-330 Miękinia, dla której Sąd Rejonowy w Środzie Śląskiej IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Św. Andrzeja 3, Środa Śląska, 55-300 Środa Śląska) prowadzi księgę wieczystą o numerze WR1S/***/8.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość, będąca przedmiotem przetargu składa się z trzech działek, a mianowicie: - działki o nr ***/5 o pow. 0,4000ha. Posiada kształt zbliżony do tra...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

150 666,67 zł

22,54 zł/m²

6 683 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

średzki, gm. Miękinia, Lenartowice

Cena wywoławcza:

150 666,67 zł

22,54 zł/m²

6 683 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Szczawno-Zdrój

...odbędzie się dnia

28 kwietnia roku o godz. 1230,

w sali nr 27 Urzędu Miasta Szczawna-Zdroju ul. Kościuszki 17.

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wniesienie wadium w pieniądzu w wysokości 15.000,- zł (słownie: piętnaście tysięcy złotych) na konto Uzdrowiskowa Gmina Miejska Szczawno-Zdrój - PKO BP SA O/Wałbrzych Nr 76XXXXX000XXXXX264, z napisem na dowodzie wpłaty (przelewie) „wadium do przetargu nieograniczonego działka nr 790/95.

Wadium wniesione w pieniądzu winno zostać uznane na r...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

134 000 zł

178 zł/m²

754 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczawno-Zdrój
Przetarg na działkę

Szczawno-Zdrój

Cena wywoławcza:

134 000 zł

178 zł/m²

754 m²

...odbędzie się dnia

28 kwietnia roku o godz. 1230,

Wadium wniesione w pieniądzu winno zostać uznane na r...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczawno-Zdrój
Przetarg na działkę

Lubań, Królowej Jadwigi

...odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2026 roku (wtorek) o godzinie 11:00 w Urzędzie Miasta Lubań ul. 7 Dywizji 14, I piętro, sala Nr 11.

Zgodnie z §14 pkt.3 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 roku
w sprawie sposobu i trybu przeprowadzenia przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz.U. z 2021 roku, poz. 2213 z późn. zm.), postąpienie ustalone zostanie
z uczestnikami przetargu i nie może wynosić mniej niż 1% ceny wywoławczej,
z zaokrągleniem w górę do pełnych dziesiątek ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 000 zł

833 zł/m²

30 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Lubań
Przetarg na działkę

Lubań, Królowej Jadwigi

Cena wywoławcza:

25 000 zł

833 zł/m²

30 m²

z zaokrągleniem w górę do pełnych dziesiątek ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Lubań
Przetarg na działkę

Oleśnica, Demokratów

...odbędzie się dnia 28 kwietnia 2026 r. o godz. 1100 (w Sali Obrad - pokój nr 37 na II piętrze w części ratuszowej Urzędu Miasta Oleśnicy).

Najpóźniej do dnia 23 kwietnia 2026r. na rachunek bankowy Gminy Miasta Oleśnicy nr 18 9584 0008 2001 0000 0055 0004 w Banku Spółdzielczym w Oleśnicy należy wpłacić wadium w pieniądzu.

Uwaga: Za termin wpłaty wadium za pośrednictwem banku uważa się datę wpływu środków na rachunek bankowy Gminy Miasto Oleśnica.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

274 000 zł

342 zł/m²

802 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Oleśnicy
Przetarg na działkę

Oleśnica, Demokratów

Cena wywoławcza:

274 000 zł

342 zł/m²

802 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Oleśnicy
Przetarg na działkę

Oleśnica, Holenderska

...odbędzie się dnia 28 kwietnia 2026 r. o godz. 1130 (w Sali Obrad - pokój nr 37 na II piętrze w części ratuszowej Urzędu Miasta Oleśnicy).

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

375 000 zł

253 zł/m²

1 481 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Oleśnica, pow. oleśnicki, woj. dolnośląskie
Przetarg na działkę

Oleśnica, Holenderska

Cena wywoławcza:

375 000 zł

253 zł/m²

1 481 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Oleśnica, pow. oleśnicki, woj. dolnośląskie
Przetarg na działkę

Bolków

...odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2026 r. o godz. 9
00 w sali nr 8 Urzędu
Miejskiego w Bolkowie, ul. Rynek 1.
O wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu, z tym że postąpienie nie
może wynosić mniej niż 1% ceny wywoławczej, z zaokrągleniem w górę do pełnych
dziesiątek złotych.
Wadium w wysokości 6 500 zł winno być wniesione w pieniądzu najpóźniej
do dnia 21 kwietnia 2026 r. na rachunek bankowy Gminy Bolków numer 84 8647 1059 0400
0518 2004 0005 BS Jawor O/Bolków.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

65 000 zł

68,64 zł/m²

947 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Bolkowie
Przetarg na działkę

Bolków

Cena wywoławcza:

65 000 zł

68,64 zł/m²

947 m²

...odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2026 r. o godz. 9
00 w sali nr 8 Urzędu
Miejskiego w Bolkowie, ul. Rynek 1.
dziesiątek złotych.
0518 2004 0005 BS Jawor O/Bolków.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

***Adres nieruchomości***
57-220 Biernacice, poczta Ziębice

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty rolne zabudowane

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Ząbkowicach Śląskich V Wydział Ksiąg Wieczystych

***Dłużnik***
***

***Cena wywołania***
265 500,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

***Najniższe postąpienie***
2 655,0...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

265 500 zł

9,00 zł/m²

29 491 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

ząbkowicki, gm. Ziębice, Biernacice

Cena wywoławcza:

265 500 zł

9,00 zł/m²

29 491 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***GRUNTY ROLNE ZBUDOWANE***

grunty rolne zabudowane

***Adres nieruchomości***
57-220 Biernacice, poczta Ziębice

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty rolne zabudowane

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***

***Dłużnik***
***

***Cena wywołania***
265 500,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

***Najniższe postąpienie***
2 655,0...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

średzki, gm. Udanin, Konary

...odbędzie się dnia 28 kwietnia 2026 o godz. 12.30

natomiast

Przetarg na działkę nr 122/1 odbędzie się 28 kwietnia 2026 r. o godz. 10.30 – cena wywoławcza 26 tys. Do ceny osiągniętej w przetargu doliczony zostanie podatek - 23 % VAT.

Działki sprzedawane są w trybie przetargowym – przetargu ustnego nieograniczonego (licytacyjnego). Do cen osiągniętych w przetargach doliczony zostanie podatek - 23 % VAT.

Nieruchomość składa się z wyodrębnionych geodezyjnie działek: nr 85/5 o pow. 0,0800 ha; ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 400 zł

59,06 zł/m²

938 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Udanin
Przetarg na działkę

średzki, gm. Udanin, Konary

Cena wywoławcza:

55 400 zł

59,06 zł/m²

938 m²

...odbędzie się dnia 28 kwietnia 2026 o godz. 12.30

natomiast

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Udanin
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości